Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-01-25T13:50:00+01:00 Rozłam w zespole AM! Na miejscu Sylwka pojawił się Arek! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/01/Zespol-AM-wyrzysk.jpg
Reklama

Rozłam w zespole AM! Na miejscu Sylwka pojawił się Arek!

Redakcja , 25 Styczeń 2017  13:50
Rozłam w zespole AM! Na miejscu Sylwka pojawił się Arek!
Źródło zdjęć:
Reklama

Wyrzyska grupa AM zadebiutowała na łamach naszego serwisu w 2015 roku utworem „Za Twe oczy”, który bardzo szybko zyskał popularność. Panowie Andrzej i Sylwek od kilku lat tworzyli wspólny team, zajmujący się obsługą muzyczną imprez oko...

Reklama

Wyrzyska grupa AM zadebiutowała na łamach naszego serwisu w 2015 roku utworem „Za Twe oczy”, który bardzo szybko zyskał popularność. Panowie Andrzej i Sylwek od kilku lat tworzyli wspólny team, zajmujący się obsługą muzyczną imprez okolicznościowych. Po wspólnych rozmowach panowie ustalili, że spróbują swoich sił na rynku disco polo.

 

W tym czasie wylansowali już kilka produkcji takich jak m.in. „Słoneczna Ania”, „Jak zabawa to zabawa” czy „Idealna”. Rok 2017 przyniósł  jednak grupie wiele zmian, gdyż odszedł z niej Sylwek, a dołączył Arkadiusz.

 

„Kochani, Nowy Rok 2017 przyniósł w zespole AM spore zmiany.  Z przykrością informujemy Was, iż z przyczyn osobistych naszą grupę opuścił Sylwek. Nie oznacza to jednak, że grupa AM przestaje istnieć.  Nadal będziemy dla Was tworzyć i grać ????  Na jego miejsce już powitaliśmy w naszym zespole nowego wokalistę i muzyka- Arka ????

 

Mamy nadzieję, że ta zmiana zarówno grupie AM jak i Sylwkowi wyjdzie na dobre.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Prawda wyszła na jaw! Artysta disco polo zmienił się nie do poznania! Jego nowy image robi wrażenie!
  2. Magda Narożna szokuje fanów! Królowa disco polo pożegnała się ze swoim znakiem rozpoznawczym!
  3. Prawdziwa Explozja w disco polo?! Gwiazdy disco polo stawiają na klubowe brzmienie!
  4. Dawid Narożny zachwycił fanów! Genialnie wykonanie pokazuje jego prawdziwe oblicze!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej