2016-03-08T10:15:00+01:00 Premiera klipu: Zespół AM – Uwielbiam Kiedy Patrzysz Repertuar muzyczny wyrzyskiego zespołu AM rozwija się w zaskakującym tempie. Po udanym debiucie – jakim była produkcja pt. „Za Twe oczy”- gdzie główną rolę zagr https://disco-polo.info/uploads/news/2016/03/Zespol-AM-Uwielbiam-Kiedy-Patrzysz-disco-polo.info_.jpg Disco-Polo.info

Premiera klipu: Zespół AM – Uwielbiam Kiedy Patrzysz


Repertuar muzyczny wyrzyskiego zespołu AM rozwija się w zaskakującym tempie. Po udanym debiucie – jakim była produkcja pt. „Za Twe oczy”- gdzie główną rolę zagrała Urszula Toczko – panowie nie zwalniając tempa oprócz pracy nad płytą pr...

Autor: Adam Begier, 08 Marzec 2016  10:15
Źródło zdjęć:
Premiera klipu: Zespół AM – Uwielbiam Kiedy Patrzysz
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Joker ujawnia fragment nowego hitu 'Kompas'! To będzie hit lata?
 2. Znana wokalistka disco polo Angelika Żmijewska zachwyca w Barcelonie – Wygląda jak supermodelka?! Gwiazda podbija internet | ZDJĘCIA
 3. Marcin Miller BOYS zaskoczył premierą pt."Krótki SMS"! Ta nowość podbije listy przebojów?! Jest lepsza niż "Wolność"?
Reklama

Repertuar muzyczny wyrzyskiego zespołu AM rozwija się w zaskakującym tempie. Po udanym debiucie – jakim była produkcja pt. „Za Twe oczy”- gdzie główną rolę zagrała Urszula Toczko – panowie nie zwalniając tempa oprócz pracy nad płytą promocyjną zrealizowali kolejną produkcję.

 

Tym razem nowość powstała ze szczególną myślą o Paniach, dla których grupa z okazji Dnia Kobiet udostępniła produkcję pt. „Uwielbiam Kiedy Patrzysz”. Nowość podobnie jak wcześniejsze propozycje zespołu utrzymana jest w bardzo tanecznym klimacie.

 

„Zdjęcia do clipu trwały jeden dzień, filmowaliśmy w dwóch miejscach, a mianowicie w pięknych wnętrzach pałacu w Rzęszkowie, oraz w „studio nagrań cegielnia” w Wyrzysku. Piosenka opowiada o pięknej dziewczynie o zniewalającym spojrzeniu, a faceci „Uwielbiają Kiedy Patrzy” ???? Utwór jest utrzymany w tradycyjnym klimacie disco polowym, ale nie brakuje mu też małej nutki nowoczesności :)” – wyznał w rozmowie z nami zespół AM.

 

Tym razem oprócz Panów główną rolę w klipie – którego realizacją po raz kolejny zajął się „Pozytywny Zakład Fotograficzny” Piotra Gajewskiego w Wyrzysku – odegrała Weronika Łoś, znana z produkcji „Jak Zabawa To Zabawa”. 

 

Sceneria teledysku opiewa w malownicze wnętrza pałacu w Rzęszkowie oraz Studia Muzycznego Cegielnia w Wyrzysku. Czy nowość trafi w Wasze gusta? Zobaczcie jak prezentuje się w całości klip pt. „Uwielbiam Kiedy Patrzysz”.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. "Żyje się raz" - Nowa produkcja! DJ Grześ podbije rynek disco polo?
 2. Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!
 3. Topky w Natarciu! Nowy Hit disco polo 'Kto wkurzy Cię jak ja' Rozbija Bank! To najlepsza premiera w tym roku?
 4. "Ja i Ty" – Najnowszy hit zespołu Roy podbija rynek disco polo! To ich najlepsza produkcja? Fani ostro komentują
 5. Skolim rozgrzał Klub Explosion w Warszawie! Co tam się działo! Zobaczcie wyjątkowy materiał! To prawdziwy Król?!
 6. Na żywo: Matsonik i Skolim w duecie na TikToku: Niezapomniane wykonanie hitu "Temperatura"
 7. Tak grają gwiazdy disco polo! Bayera w wielkim hicie "Popłyniemy" skradł serca na Plaży Patelnia | VIDEO
 8. Klaudia Zielińska szokuje bielizną na scenie! Gwiazda założyła przezroczysty kombinezon! Wyglądała obłędnie?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie