Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-05-15T16:32:00+02:00 Podsumowanie Majówki w Wyrzysku już dostępne! Było gorąco! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/podsumowanie-majowki-w-wyrzysku-juz-dostepne-bylo-goraco-1526299477.jpg
Reklama

Podsumowanie Majówki w Wyrzysku już dostępne! Było gorąco!

Redakcja , 15 Maj 2018  16:32
Podsumowanie Majówki w Wyrzysku już dostępne! Było gorąco!
Źródło zdjęć: materiał własny
Reklama

Sprawdźcie przygotowany przez nas materiał. Mieliśmy okazję porozmawiać z zespołami Weekend oraz AM!

Reklama

Cóż to była za impreza! Za nami Majówka w Wyrzysku, która odbyła się w tamtejszym amfiteatrze. Impreza nosiła tytuł „Majowe spotkanie z muzyką” i z pewnością porwała publiczność zgromadzoną w Wyrzysku do wspólnej zabawy.

Gośćmi wieczoru były dwa znane zespoły. Pierwszy na scenie wystąpił zespól AM, który miał przed sobą trudne zadanie. Występowali oni bowiem przed „swoją” publicznością – pochodzą oni bowiem z Wyrzyska. Mimo tremy, o której wspomina wokalista AM udało im się rozgrzać publikę do czerwoności!

Po zespole AM na scenie mogliśmy zobaczyć zespół Weekend, który jak zawsze pokazał klasę!  Największe hity w wykonaniu Radka Liszewskiego na żywo brzmią jeszcze lepiej niż w odsłuchu np. na YouTube! „Za miłość mą”, „Ona tańczy dla mnie” – te utwory pojawiły się z pewnością, czym jeszcze zaskoczył Weekend? Te informacje znajdziecie w poniższym materiale, który specjalnie dla Was przygotowaliśmy.  Znajdziecie tam także krótkie wywiady z zespołami, które wzięły udział w tegorocznej Majówce w Wyrzysku!

Sponsorem imprezy byli: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy oraz Dolina Noteci - Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt z Polanowa

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Znana artystka disco polo zmieniła się nie do poznania! Jej fryzura robi ogromne wrażenie!
  2. Wielki hit grupy Classic w całkiem nowej odsłonie! To prawdziwy hit disco polo na lata?!
  3. Czerwona bielizna podnosi temperaturę! Zmysłowa sesja najpiękniejszej gwiazdy disco polo!
  4. Hit disco polo wszech czasów doczekał się teledysku! Ponownie skradnie serca wszystkich słuchaczy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej