Reklama
Polecamy


Reklama

Podsumowanie Majówki w Wyrzysku już dostępne! Było gorąco!

2018-05-15T16:32:00+02:00 Podsumowanie Majówki w Wyrzysku już dostępne! Było gorąco! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/podsumowanie-majowki-w-wyrzysku-juz-dostepne-bylo-goraco-1526299477.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał własny
Reklama


Ogólna

Sprawdźcie przygotowany przez nas materiał. Mieliśmy okazję porozmawiać z zespołami Weekend oraz AM!

Reklama

Cóż to była za impreza! Za nami Majówka w Wyrzysku, która odbyła się w tamtejszym amfiteatrze. Impreza nosiła tytuł „Majowe spotkanie z muzyką” i z pewnością porwała publiczność zgromadzoną w Wyrzysku do wspólnej zabawy.

Gośćmi wieczoru były dwa znane zespoły. Pierwszy na scenie wystąpił zespól AM, który miał przed sobą trudne zadanie. Występowali oni bowiem przed „swoją” publicznością – pochodzą oni bowiem z Wyrzyska. Mimo tremy, o której wspomina wokalista AM udało im się rozgrzać publikę do czerwoności!

Po zespole AM na scenie mogliśmy zobaczyć zespół Weekend, który jak zawsze pokazał klasę!  Największe hity w wykonaniu Radka Liszewskiego na żywo brzmią jeszcze lepiej niż w odsłuchu np. na YouTube! „Za miłość mą”, „Ona tańczy dla mnie” – te utwory pojawiły się z pewnością, czym jeszcze zaskoczył Weekend? Te informacje znajdziecie w poniższym materiale, który specjalnie dla Was przygotowaliśmy.  Znajdziecie tam także krótkie wywiady z zespołami, które wzięły udział w tegorocznej Majówce w Wyrzysku!

Sponsorem imprezy byli: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy oraz Dolina Noteci - Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt z Polanowa

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w duecie z Lady Jessy! "No weź polewaj" podbije listy przebojów?!
  2. Justyna Lubas z Top Girls w ogniu pytań! Wokalistka disco polo nie jest już zaręczona?!
  3. Disco polo opanuje scenę w kolejnym wielkim mieście! Wakacyjna trasa dwójki Gorzów Wielkopolski!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.