Reklama


Reklama

Będziecie zszokowani! Cudowne małżeństwo disco polo (Mejk) bez oporów!

2019-08-17T11:37:00+02:00 Będziecie zszokowani! Cudowne małżeństwo disco polo (Mejk) bez oporów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/bedziecie-zszokowani-cudowne-malzenstwo-disco-polo-mejk-bez-oporow-1565993173.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

W końcu nie każdy artysta potrafi sobie do takiego stopnia zrzeszyć fanów muzyki tanecznej

Reklama

Piosenka, która podbija wszystkie klubowe parkiety ponownie wywołała radość i wzruszenie u publiczności podczas niezwykle pięknego koncertu w Czarnkowie! Grupa Mejk jest nie do podrobienia.

Zobacz również: Pasja Pauli Karpowicz (Top Girls) wprawia w osłupienie i zachwyt wszystkich fanów disco polo!

A ich nowość zatytułowana „To chyba cud” w trybie natychmiastowym przerodziła się w hit. Piosenka jest o tyle ciekawa, że od razu trafiła do list przebojów i zaczęła być dumnie grana nie tylko w największych klubach. Utwór można było usłyszeć praktycznie we wszystkich stacjach radiowych, które mają ten komfort, że mogą sobie pozwolić na granie piosenek disco polo.

W branży muzycznej zespół Mejk jest doskonale znany także z innych utworów. Są to między innymi „Tańczę z nim do rana” , „Graj dla mnie” , „Na parterze” , a także „O mamma mia” i „Dzisiaj Cię ukradnę”. Koncerty uwielbianego małżeństwa z zespołu Mejk cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Nic w tym dziwnego. W końcu nie każdy artysta potrafi sobie do takiego stopnia zrzeszyć fanów muzyki tanecznej. Formacja Mejk ma na scenie niezwykle flow, które udziela się wszystkim dookoła.

Ponadto zespół wdaje się w niebywałą interakcje z publicznością, która to po prostu uwielbia. Widać to na załączonym wideo z Czarnkowa, gdzie wywołali euforię piosenką „To chyba cud”.

Zobacz również: MiłyPan disco polo zakochany?! Artysta wyjawił tajemnicę na Instagramie!

Jak myślicie, o czym będzie nowy kawałek od zespołu Mejk?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco pole spełnił marzenie! W jego ręce trafiło coś, o czym marzył od lat!
  2. Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!
  3. Ogromne problemy gwiazd disco polo! Podszywa się pod nich oszust który grozi innym!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.