2019-01-04T18:00:00+01:00 Żona wokalisty disco polo wtargnęła na scenę podczas koncertu! Ona musi go kochać! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/01/zona-wokalisty-disco-polo-wtargnela-na-scene-podczas-koncertu-ona-musi-go-kochac-1546442046.jpg

Żona wokalisty disco polo wtargnęła na scenę podczas koncertu! Ona musi go kochać!

Redakcja , 04 Styczeń 2019  18:00
Żona wokalisty disco polo wtargnęła na scenę podczas koncertu! Ona musi go kochać!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

W pewnej chwili nie było wiadomo co się dzieje! Żona uwielbianego wokalisty disco polo pojawiła się na scenie obok pozostałych członków zespołu

Reklama

Niedaleko Rzeszowa doszło do niecodziennej sytuacji! Żona uwielbianego wokalisty disco polo wtargnęła bez wiedzy męża na scenę! Jego reakcja była bezcenna! 

ŻONA WOKALISTY DISCO POLO ZROBIŁA COŚ NIESAMOWITEGO

Takiego scenariusza artysta disco polo najprawdopodobniej się nie spodziewał! Podczas sylwestrowego koncertu w miejscowości Boguchwała podeszła do niego na scenie żona, która w niecodzienny sposób uczciła wielki dzień! Jak się okazało Sylwester Gazda obchodził swoje urodziny i imieniny, które przypadają właśnie 31 grudnia. Żona zdecydowała się przygotować dla niego tort, który z palącymi się fontannami wręczyła mu podczas sylwestrowego koncertu.

Ukochana Sylwestra Gazdy już niejednokrotnie wykazała się kreatywnością, zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym. Efekty jej pomysłowości można podziwiać m.in. w najnowszym teledysku zespołu Power Play pt. Pendolino, gdyż to właśnie ona odpowiada za scenariusz, którego realizacją zajęła się jedna z największych firm branżowych PNmedia

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Różowa Landrynka?! Magda Narożna Piękni i Młodzi w centrum uwagi! Odważne zdjęcie gwiazdy podbija sieć!
  2. Zwyciężczyni programu Projekt Lady III w produkcji disco polo! To będzie nowy hit lata?!
  3. Tragiczny finał miłosnej historii gwiazdy disco polo!
  4. Rusza drugi sezon popularnego programu rozrywkowego emitowanego na kanale Disco Polo Music! TRWA konkurs z nagrodami.

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama