2024-03-06T21:00:00+01:00 Znana wokalistka disco polo idzie w politykę - będzie kandydować! To córka Sławomira Świerzyńskiego! Gw Nikola Dutkiewicz, gwiazda disco polo, idzie w ślady legendarnego ojca wkraczając w świat polityki. Czy muzyka ustąpi miejsca nowej pasji? https://disco-polo.info/uploads/news/znana-wokalistka-disco-polo-idzie-w-polityke-poszla-w-slady-swojego-legendarnego-ojca-z-bayer-fulljpg.jpg Disco-Polo.info

Znana wokalistka disco polo idzie w politykę - będzie kandydować! To córka Sławomira Świerzyńskiego! Gwiazda poszła w ślady ojca z Bayer Full?!


Nikola Dutkiewicz, gwiazda disco polo, idzie w ślady legendarnego ojca wkraczając w świat polityki. Czy muzyka ustąpi miejsca nowej pasji?

Autor: Adam Begier, 06 Marzec 2024  21:00
Źródło zdjęć: facebook.com/dutkiewicz.nikola
Znana wokalistka disco polo idzie w politykę - będzie kandydować! To córka Sławomira Świerzyńskiego! Gwiazda poszła w ślady ojca z Bayer Full?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
  1. Koniec z disco polo?! Sylwester w Zakopanem bez "Sylwestra Marzeń": Nowe zasady i pomysły burmistrza
  2. Karol Zawrotniak Defis: Archiwalne nagranie z castingu do DiscoStar! Już wtedy miał wielki talent! | VIDEO
  3. Zenon Martyniuk zaśpiewał przed meczem Jagiellonii! Mamy nagranie | VIDEO
Reklama

    Znana na scenie disco polo wokalistka, Nikola Dutkiewicz, zaskoczyła fanów oraz media ogłaszając swoją decyzję o kandydaturze na Radną Miasta i Gminy Gąbin. Dutkiewicz, znana z energicznych występów i charyzmatycznej osobowości, postanowiła wkroczyć na polityczne salony, idąc śladami swojego ojca, Sławomira Świerzyńskiego, legendarnego lidera zespołu Bayer Full.

    "Z przyjemnością informuję, iż kandyduję na Radną Miasta i Gminy Gąbin. Postanowiłam rozpocząć nowy rozdział w moim życiu i spróbować swoich sił w nadchodzących wyborach samorządowych" - poinformowała Dutkiewicz.

    W swojej deklaracji podkreśla gotowość do nowych wyzwań i chęć wnoszenia świeżego spojrzenia na potrzeby mieszkańców Gąbina.

    Z disco polo do polityki

    Nikola Dutkiewicz, dotychczas kojarzona głównie z muzycznym dziedzictwem disco polo jako liderka Baby Full i członek Bayera Full, wkracza w dziedzinę polityki, kontynuując rodzinne tradycje. Jej ojciec, Sławomir Świerzyński, również aktywnie uczestniczył w życiu politycznym, co czyni jej decyzję naturalnym krokiem w rozwoju kariery.

    Jednakże, decyzja Dutkiewicz wywołuje pytania o przyszłość jej kariery muzycznej. Czy jej zaangażowanie w politykę oznacza koniec podróży z disco polo? Czy będzie w stanie równoważyć pasję do muzyki z nowymi obowiązkami samorządowymi? Te pytania na razie pozostają bez odpowiedzi.

    Zarówno Nikola Dutkiewicz, jak i jej ojciec Sławomir Świerzyński, wykazali się silnym związkiem ze społecznością i gotowością do służby publicznej. Ich działania na polu artystycznym i teraz politycznym świadczą o głębokim zaangażowaniu w życie społeczności lokalnych. Warto podkreślić, że taka zmiana ścieżki kariery nie jest rzadkością wśród artystów, którzy często wykorzystują swoją popularność i wpływ do pracy na rzecz dobra publicznego.

    Polecamy
    EBook Disco Polo

    Nikola Dutkiewicz staje przed szansą nie tylko na rozwój osobisty, ale także na realne wpłynięcie na życie mieszkańców Gąbina. Jej kandydatura łączy świat rozrywki z poważnymi aspektami zarządzania samorządowego, co może przynieść świeże pomysły i energię do lokalnej polityki.

    Zobacz również: Teresa Werner podbija media! Odważne FOTO z wakacji wywołuje burzę w internecie?!

    Reklama

    Baby Full - Tańczę całą noc

    Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
    Znajdź więcej informacji:


    Polecamy
    BOSKY - Ta Jedyna

    Znajdź nas w social mediach
    Google News Facebook Instagram YouTube TikTok    Przeczytaj również:
    1. Niesamowity prezent dla Skolima od fanki – Kwota robi wrażenie!
    2. Znowu na szczycie! Demeters podbija Internet hitem "Ożenię się"! Fani "Uwielbiam ten rytm!"
    3. Gorąca premiera: Kayla z nowym hitem "Looknij na mnie"!
    4. Jesika w gorącej premierze "Waniliowe Wieczory"! Uwagę od razu zwraca ten jeden szczegół! Gwiazda, odsłoniła ciało!
    5. Justyna Lubas zachwyca na żywo z hitem "Po co"!
    6. Nowości muzyczne w świecie Disco Polo: Czerwcowe premiery Mono Studio
    7. Skalar US znów zaskakuje! Posłuchaj nowej piosenki "Każda Noc"
    8. Mega premiera: DiscoBoys – „Z Tobą”: Niezwykła premiera! Niesamowite zaskoczenie!

    Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie