Reklama


Reklama

Zespół Łobuzy kocha cała Polska! Ich występ oczarował miliony widzów!

2019-09-25T09:00:00+02:00 Zespół Łobuzy kocha cała Polska! Ich występ oczarował miliony widzów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/zespol-lobuzy-kocha-cala-polska-ich-wystep-oczarowal-miliony-widzow-1569234895.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/LOBUZY
Reklama


Ogólna

Ich występ był zdecydowanie jednym z lepszych. Jak wam się podoba?

Reklama

Zespół Łobuzy przeszedł samego siebie. Fenomenalny występ podczas jednej z ważniejszych imprez muzycznych. Musicie to obejrzeć. 

Zobacz również: Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!

Podczas imprezy, fani mogli zobaczyć na jednej scenie wykonawców disco polo, jak i również artystów muzyki popularnej. Wśród nich znaleźli się Łobuzy, którzy mimo tego, że tworzą muzykę taneczną, która jest dość konkretnie osadzona w klimatach klubowych, to na granie ich kawałków mogą sobie pozwolić największe ogólnopolskie stacje radiowe, które stronią od disco polo.

Piosenki Łobuzów możemy usłyszeć między innymi w radiu Eska. Panowie wskoczyli na poziom wyżej. Jest to wyróżnienie, o jakim marzy większość wykonawców.

Jednakże trzeba przyznać, że ich twórczość znacznie wyróżnia się od piosenek pozostałych artystów ze świata disco polo. Łobuzy podczas wydarzenia na Stadionie Narodowym zdecydowali się na zaśpiewanie utworu, od którego tak naprawdę wszystko się zaczęło. Chodzi oczywiście o kawałek pt. „Ona czuje we mnie piniądz” oraz "Zbuntowany anioł". Dystans i flow, jakie reprezentują jest nie do opisania.

Ich występ był zdecydowanie jednym z lepszych. Jak wam się podoba?

Zobacz również: Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  2. Popularność najnowszego utworu Zenona Martyniuka rośnie z prędkością światła! Nowy hit grupy Akcent to strzał w dziesiątkę?!
  3. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.