Reklama
Polecamy


Reklama

Przepychanki w branży?! Ostre słowa wokalisty disco polo „Wstawaj, bo zes*ałeś się

2020-05-23T18:00:00+02:00 Przepychanki w branży?! Ostre słowa wokalisty disco polo „Wstawaj, bo zes*ałeś się https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdor-disco-polo-szokuje-wstawaj-bo-zesales-sie-te-slowa-przejda-do-historii-1590095603.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

„Wstawaj, bo zes*ałeś się” Trzeba przyznać, że wyobraźnia i ostry język, to domena chłopaków z zespołu

Reklama

Nie ustaje popularność najnowszej zabawy pod nazwą hot16challenge wśród gwiazd disco polo. Artyści coraz chętniej biorą udział w tej charytatywnej akcji, tworząc wspaniałe, raperskie produkcje.

Zobacz również: Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!

Nie inaczej jest w przypadku jednego z najbardziej popularnych zespołów w świecie disco. Łobuzy stworzyli projekt oryginalny i dość kontrowersyjny. Ich produkcja stanęła na naprawdę wysokim poziomie, a mocne słowa padały jedno po drugim. W końcu doszło do tekstowego apogeum.

Fabuła doprowadziła autorów utworu na imprezę, na której padły bardzo zdecydowane wyrazy w kierunku Boogiego...wokalisty zespołu Łobuzy: „Wstawaj, bo zes*ałeś się”. Trzeba przyznać, że wyobraźnia i ostry język, to domena chłopaków z zespołu. To oczywiście wymyślony tekst, rapowany na potrzeby wyżej wspomnianej zabawy. Scenariusz alkoholowej libacji, wymyślony przez artystów, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Dobry humor nie opuszcza najbardziej pomysłowych twórców muzyki tanecznej. Można było się spodziewać, że challenge w wykonaniu Łobuzów będzie wyjątkowy, a przede wszystkim zabawny i ciekawy.

Dzięki swoim złożonym, ale przemyślanym treściom, gwiazdorzy przyciągają tłumy fanów do swojej twórczości, więc mamy wielką nadzieję, że równie wiele osób przystąpi do wielkodusznej idei w wymiarze muzycznym i finansowym.

Zobacz również: Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  2. Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!
  3. WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.