Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-30T07:20:00+02:00 Zenon Martyniuk wielkim szczęśliwcem! Król disco polo może otwierać szampana! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/zenon-martyniuk-sie-nie-zatrzymuje-moze-otwierac-szampana-1601406838.jpg
Reklama

Zenon Martyniuk wielkim szczęśliwcem! Król disco polo może otwierać szampana!

Redakcja , 30 Wrzesień 2020  07:20
Zenon Martyniuk wielkim szczęśliwcem! Król disco polo może otwierać szampana!
Źródło zdjęć: FaceBook - Akcent Polska
Reklama

Zenon Martyniuk wraz z zespołem Akcent i wytwórnią Green Star, świętuje wielki sukces

Reklama

Największe gwiazdy disco polo, oprócz statusu legendy, mają na koncie realne osiągnięcia. Za pędzącymi karierami artystów, przemawiają konkretne liczby.

Zobacz również: Twórca wielkiego hitu Jessica publikuje kolejną nowość. Uwaga! Powstała siostra wielkiego hitu disco polo!

Tysiące fanów na koncertach, ogrom sprzedanych płyt, czy w końcu miliony na YouTube’owym koncie, stawiają twórcę w określonym miejscu w muzycznej hierarchii. Są wśród wykonawców disco artyści, których dokonania liczyło się jeszcze w ilości sprzedanych kaset magnetofonowych.

Jednym z takich gwiazdorów, jest oczywiście Król muzyki tanecznej - Zenek Martyniuk. Demiurg polskiego disco polo, na przestrzeni dziesięcioleci, wraz ze swoją twórczością, zyskał status nieśmiertelności. Ciężko zliczyć utwory Zenka, które stały się przebojami wszech czasów. Jednym z nich, z pewnością jest „ Przekorny Los”.

Piosenka została wydana w roku 2015 i trafiła w sam środek youtube’owej ery. Dziś pod teledyskiem błyszczy liczba 91 mln, a piosenkarz wraz z zespołem Akcent i wytwórnią Green Star, świętuje wielkie osiągnięcie.

Gratulujemy kolejnego wielomilionowego rezultatu i czekamy na następne przeboje i wirtualne miliony.

Zobacz również: Zmysłowa Emilka z Daj to Głośniej kusi śmiałym dekoltem! Fotografia, od której każdemu przyspieszy bicie serca!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo w zmysłowej sesji. Artystka śmiało rozpięła bluzkę!!
  2. Dramatyczna wiadomość obiegła świat disco polo! To koniec historii!
  3. Wielki ukłon w kierunku nieżyjącej gwiazdy disco polo! Hit sprzed lat doczekał się fenomenalnego odświeżenia!
  4. Fani zbierają szczęki z podłogi! Kuszące i piękne nogi gwiazdy disco polo przepustką do kariery?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej