Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-10T13:52:00+02:00 Zenon Martyniuk (Akcent) rusza na ratunek! Gwiazdor disco polo prosi o wsparcie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/zenon-martyniuk-o-wielkim-sercu-rusza-na-ratunek-potrzebujacemu-prosi-o-wsparcie-1594373664.jpg
Reklama

Zenon Martyniuk (Akcent) rusza na ratunek! Gwiazdor disco polo prosi o wsparcie!

Redakcja , 10 Lipiec 2020  13:52
Zenon Martyniuk (Akcent) rusza na ratunek! Gwiazdor disco polo prosi o wsparcie!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/akcentpolska
Reklama

Gwiazdor muzyki tanecznej Zenon Martyniuk okrzyknięty mianem króla disco polo postanowił ruszyć na ratunek

Reklama

Disco polo to gatunek, który poza świetną muzyką, przepięknymi klipami i utalentowanymi zespołami łączy w sobie także dobre serca. Możemy się kolejny raz o tym przekonać. Gwiazdor muzyki tanecznej postanowił pomóc potrzebującemu dziecku!

Zobacz również: Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!

Zenon Martyniuk to niekwestionowany Król disco polo. Tak mówi się o nim od lat i świadczą o tym listy przebojów przepełnione utworami formacji Akcent, wyświetlenia klipów w sieci czy ogrom koncertów granych przez Martyniuka. Lider zespołu Akcent wyróżnia się jeszcze jedną wspaniałą cechą - ma ogromne i dobre serce.

Na Fanpage zespołu pojawił się wpis, w którym formacja informuje o przekazaniu winylowej płyty wraz z autografem Zenona Martyniuka na licytację, z której środki zostaną przekazane na leczenie Kubusia. Ten choruje na SMA. Jak w samym wpisie zaznaczono, z reguły Król disco polo nie udostępnia tego typu zbiórek - ta historia jednak bardzo go poruszyła.

Trzymamy kciuki za wspomnianego chłopca - życzymy powrotu do zdrowia! Czytelników zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji - razem możemy uratować Kubusia!

Zobacz również: Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Co za ciało! Gwiazda disco polo kusi w czerwonej bieliźnie! Uwagę zwraca biust!
  2. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  3. Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!
  4. Wokalistka disco polo w drapieżno-słodkim wydaniu! To może być hit tego sezonu?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej