2015-04-17T12:16:00+02:00 Zapowiedź teledysku: Etna – Rolnik Bez wątpienia program emitowany na TVP 1 o rolnikach szukających żony stał się nie tylko hitem telewizyjnym (jest już kolejna edycja), ale także znalazł podatny grunt na p https://disco-polo.info/uploads/news/

Zapowiedź teledysku: Etna – Rolnik

Autor: Adam Begier , 17 Kwiecień 2015  12:16
Zapowiedź teledysku: Etna – Rolnik
Źródło zdjęć:

Bez wątpienia program emitowany na TVP 1 o rolnikach szukających żony stał się nie tylko hitem telewizyjnym (jest już kolejna edycja), ale także znalazł podatny grunt na płaszczyźnie muzycznym.   Dzięki temu programowi, Adam Kraśko – je...Reklama

Bez wątpienia program emitowany na TVP 1 o rolnikach szukających żony stał się nie tylko hitem telewizyjnym (jest już kolejna edycja), ale także znalazł podatny grunt na płaszczyźnie muzycznym.

 

Dzięki temu programowi, Adam Kraśko – jeden z uczestników rozpoczął swój muzyczny romans z zespołem X-Fort, zwieńczony nie jedną już piosenką, a także stał się celebrytą i za sprawą polsatowskiego programu „Celebrity Splash” konkuruje z innymi uczestnikami w skokach do wody.Także w ostatni teledysk zespołu Boys do piosenki pt.: „Przemyśl Swój Wybór Malutka” swój scenariusz czerpie z twego formatu.

 

A teraz kolejnym tego przejawem jest zwiastun najnowszej piosenki Etny pt.: „Rolnik”, gdzie jak widzimy główny bohater nie szuka jednej żony, ale kilku żon. Taki to właśnie jest polski rolnik jak kocha to już na pełen gaz, a miłości tak duża ma, że każdej z Was da. Nowy teledysk Etny był realizowany w wiejskich okolicach Białegostoku. Były piękne dziewczyny, rolnik no i oczywiście wielki ciągnik kupiony za dotacje unijne :). Ciekawostką jest, iż tytułowy „rolnik” to tata „misiaka”.

 

Zaraz po zdjęciach do najnowszego klipu Asia zdradziła nam : „Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Nawet nie zaskoczył nas deszcz, tak jak to miało miejsce przy realizacji mego poprzedniego clipu „Misiak”. Najbardziej podobały mi się zdjęcia w salonie ślubnym Lisa Ferrera w Białymstoku. Gdy pojechałam 2 dni przed realizacją teledysku przymierzyć piękną, wielką suknię, mój 4 letni syn spojrzał na mnie i rzekł: mamo, ty wyglądasz jak kapciuszek”.

 

Czekamy na efekt końcowy pomysłu Etny do premiery, która nastąpi 28 kwietnia.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Czemu disco polo?
  2. Topky i Ich nowy przebój: 'Nie liczy się nic' - podbija świat disco polo. To najlepsza premiera dziewczyn?
  3. Zespół After Party z hitem 'Jesteśmy sobie pisani' podbija rynek disco polo i dobrze zarabia!
  4. Iness zdradziła wielką tajemnice - ma siostrę truckerkę! Są jak dwie krople wody?
  5. Zenek Martyniuk podbija Amerykę! Zobacz, ile kosztuje spotkanie z Królem Disco Polo
  6. "Zapamiętaj mnie" w nowej odsłonie – Powrót do korzeni Disco Polo
  7. Ogromne emocje na Roztańczonym PGE Narodowym: Skolim, Król Latino kolejną gwiazdą! Bilety znikają w ngnieniu oka
  8. "Papi Papi" - Gorąca nowość od Mili i Niegrzecznego w rytmie Pop Latino! Posłuchaj jako pierwszy!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie