2015-04-17T12:16:00+02:00 Zapowiedź teledysku: Etna – Rolnik https://disco-polo.info/uploads/news/
Reklama

Zapowiedź teledysku: Etna – Rolnik

Redakcja , 17 Kwiecień 2015  12:16
Zapowiedź teledysku: Etna – Rolnik
Źródło zdjęć:

Bez wątpienia program emitowany na TVP 1 o rolnikach szukających żony stał się nie tylko hitem telewizyjnym (jest już kolejna edycja), ale także znalazł podatny grunt na płaszczyźnie muzycznym.   Dzięki temu programowi, Adam Kraśko – je...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Bez wątpienia program emitowany na TVP 1 o rolnikach szukających żony stał się nie tylko hitem telewizyjnym (jest już kolejna edycja), ale także znalazł podatny grunt na płaszczyźnie muzycznym.

 

Dzięki temu programowi, Adam Kraśko – jeden z uczestników rozpoczął swój muzyczny romans z zespołem X-Fort, zwieńczony nie jedną już piosenką, a także stał się celebrytą i za sprawą polsatowskiego programu „Celebrity Splash” konkuruje z innymi uczestnikami w skokach do wody.Także w ostatni teledysk zespołu Boys do piosenki pt.: „Przemyśl Swój Wybór Malutka” swój scenariusz czerpie z twego formatu.

 

A teraz kolejnym tego przejawem jest zwiastun najnowszej piosenki Etny pt.: „Rolnik”, gdzie jak widzimy główny bohater nie szuka jednej żony, ale kilku żon. Taki to właśnie jest polski rolnik jak kocha to już na pełen gaz, a miłości tak duża ma, że każdej z Was da. Nowy teledysk Etny był realizowany w wiejskich okolicach Białegostoku. Były piękne dziewczyny, rolnik no i oczywiście wielki ciągnik kupiony za dotacje unijne :). Ciekawostką jest, iż tytułowy „rolnik” to tata „misiaka”.

 

Zaraz po zdjęciach do najnowszego klipu Asia zdradziła nam : „Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Nawet nie zaskoczył nas deszcz, tak jak to miało miejsce przy realizacji mego poprzedniego clipu „Misiak”. Najbardziej podobały mi się zdjęcia w salonie ślubnym Lisa Ferrera w Białymstoku. Gdy pojechałam 2 dni przed realizacją teledysku przymierzyć piękną, wielką suknię, mój 4 letni syn spojrzał na mnie i rzekł: mamo, ty wyglądasz jak kapciuszek”.

 

Czekamy na efekt końcowy pomysłu Etny do premiery, która nastąpi 28 kwietnia.

Etna – Misiak

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Cudowna Elwira Mejk pokazała swoje wdzięki i podzieliła się wyjątkową niespodzianką! Fani zachwyceni!
  2. Marcin Miller Boys dumny z bycia dziadkiem! Dostał niezwykły prezent od swojego wnuka!
  3. Wokalistka kusi w obcisłej sukience odważnie odsłaniając ciało! Czadowa Mamuśka gwiazdą w disco polo!
  4. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  5. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  6. Wokalista disco polo odniósł się do noworocznych postanowień! Jakie cele wyznaczył sobie artysta?!
  7. MEGA Gorące zdjęcie ślicznej wokalistki disco polo podbija sieć! Z jej ramienia zsunęło się ramiączko!
  8. Popularny wokalista disco polo pochwalił się wakacjami marzeń! Robert Klatt Classic odpoczywał na Zanzibarze! Fani są zachwyceni tym co pokazuje w sieci!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami