2020-02-08T20:25:00+01:00 Osobisty dramat wokalistki disco polo! Podróż życia zakończyła się śmiercią! Wielka tragedia spotkała gwiazdę muzyki disco polo! Uwielbiana wokalistka dowiedziała się o śmierci najukochańszej osoby https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/wielka-tragedia-w-zyciu-uwielbianej-wokalistki-disco-polo-1581171322.jpg

Osobisty dramat wokalistki disco polo! Podróż życia zakończyła się śmiercią!

Autor: Adam Begier , 08 Luty 2020  20:25
Osobisty dramat wokalistki disco polo! Podróż życia zakończyła się śmiercią!
Źródło zdjęć: Instagram - Etna

Wielka tragedia spotkała gwiazdę muzyki disco polo! Uwielbiana wokalistka dowiedziała się o śmierci najukochańszej osobyReklama

Rajska wyprawa uwielbianej wokalistki disco polo przerodziła się w tragedię. Nikt nie przypuszczał, że jej podróż do Tajlandii zakończy się w takich okolicznościach. Z pewnością Etna na długo zapamięta wylot do Tajlandii.

Zobacz również: Nowy hit LaViola 'Przyjdzie taki dzień' - taneczna produkcja z porywającym teledyskiem

Nikt nie był w stanie przewidzieć, że tak to się skończy. Etna niestety dowiedziała się, że zmarł jej ukochany tata. Artystka disco polo przyznała na swoim prywatnym koncie na Instagramie, że podróż do Tajlandii była tą jedną z piękniejszych, ale ze smutnym zakończeniem, którego człowiek nie jest w stanie ubrać w słowa.

Artystka disco polo przyznała, że nie przypuszczała, że tak to się skończy: - Nie podejrzewałam, że podróż życia zakończy się dosłownie, jak życie, śmiercią jednej z najbliższych mi osób.

Kochani, jestem zmuszona zakończyć moją piękną podróż po Tajlandii. Właśnie dowiedziałam się, iż zmarł mój Tato.
Dziękuję Wam za tak liczną atencję na moich stories. Podróż do Tajlandii była dla mnie podróżą życia z jakże smutnym zakończeniem. Nie podejrzewałam, że podróż życia zakończy się dosłownie, jak życie, śmiercią jednej z najbliższych mi osób.
Pokonaliśmy w Tajlandii niemal 3 tysiące kilometrów, by chłonąć piękno tego kraju. Teraz przede mną dwa pełne smutku i żałoby dni, które spędzę tu na wyspie Koh Ngai, będąc myślami tysiące kilometrów stąd, w oczekiwaniu na samolot powrotny do Polski. Taką Tajlandię, jak na zdjęciu chciałabym zachować w pamięci, choć zawsze będzie kojarzyła mi się z ogromną tragedią mojej Rodziny.

Wokalistka disco polo przyznała, że teraz będąc na wyspie Koh Ngai marzy jedynie o samolocie powrotnym do Polski. Ciężko opisać ból, który towarzyszy po stracie najbliższej osoby.

W imieniu całej redakcji disco.polo-info pragniemy złożyć najszczersze kondolencje dla całej rodziny.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Przejdą Ci ciarki! Zobaczcie występ Agbe w Y Club! Ten hit zna cała Polska | VIDEO
  2. Disco Weekend z Blondi powraca - Edyta Folwarska i Skolim zapraszają na wiosenny odcinek | VIDEO
  3. Odrodzenie hitu Disco Polo! Nicki Queen - To nie ja (Beemwunia)
  4. Iness zdradziła wielką tajemnice - ma siostrę truckerkę! Są jak dwie krople wody?
  5. Niezapomniany walentynkowy przebój "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w nowej odsłonie: Marcin Miller jakiego nie znacie | VIDEO
  6. Zenon Martyniuk i Jego nieśmiertelny Hit - "Sonet dla Miłości": idealny wybór na walentynki
  7. "Nie liczy się nic" - nowy hit zespołu Topky podbija serca fanów i YouTube!
  8. Gorąca premiera od zespołu Szpilki pt. "Ach Ty Łobuzie" | NOWOŚĆ

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie