2020-01-27T18:37:00+01:00 Pilne! Wokalistka disco polo zagrożona śmiertelnym wirusem! Mamy komentarz z Tajlandii! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/artystka-disco-polo-zagrozona-smiertelna-choroba-1580144743.jpg

Pilne! Wokalistka disco polo zagrożona śmiertelnym wirusem! Mamy komentarz z Tajlandii!

Redakcja , 27 Styczeń 2020  18:37
Pilne! Wokalistka disco polo zagrożona śmiertelnym wirusem! Mamy komentarz z Tajlandii!
Źródło zdjęć: Instagram - Etna

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Nie usiądę i nie będę płakała na zaś - przyznała wokalistka disco polo, która znalazła się w miejscu, do którego dotarł już niebezpieczny koronawirus

Reklama

Fani disco polo są przerażeni. Nikt nie zakładał, że dojdzie to takiej sytuacji. Wokalistka disco polo znalazła się niedaleko epicentrum, w którym wykryto niebezpiecznego koronawirusa!

Zobacz również: Znany gwiazdor disco polo diametralnie zmienił styl muzyczny w nowej produkcji! Co na to fani?!

Fani Joanny Kaczanowskiej, która w świecie disco polo jest wszystkim doskonale znana z pseudonimu artystycznego Etna i utworów „Maminsynek” , „Rolnik” , „Dziadek” czy też „Przytulajka” nie przypuszczali, że dojdzie do sytuacji, w której ich idolka będzie narażona na śmiertelną chorobę.

Wszyscy wiedzą, że Etna poza tym, że śpiewa bardzo dużo podróżuje i zwiedza, gdyż wychodzi ze słusznego założenia, że przez podróże ludzie stają się bogatsi. Decydując się na loty poza kraje europejskie trzeba być wyjątkowo ostrożnym. Etna doświadczyła tego na własnej skórze. Gwiazda muzyki disco polo wypoczywa obecnie z rodziną w Tajlandii. Na prośbę fanów odniosła się do śmiertelnej choroby, jaka panuje w Azji.

- Prosicie mnie, abym odniosła się do śmiertelnej choroby, jaka panuje w Azji. Epicentrum koronawirusa jest Wuhan w Chinach. Co prawda, w Tajlandii zmarło już 8 osób na tę chorobę, ale nie widać tu żadnej paniki zarówno wśród Tajów jak i turystów. My nie oglądamy tu w Tajlandii tv , gdyż nie mając w domu, z wyboru, od 8 lat telewizora, najzwyczajniej nie mamy takiego nawyku. Informacji też nie czytamy, gdyż jesteśmy na urlopie  więc to Wy przekazaliście mi pierwsi tę informację. Cóż mogę powiedzieć? Nie usiądę i nie będę płakała na zaś. Nie należę do osób, które ubiegają fakty i myślą negatywnie o przyszłości, nie raz ściągając takową na siebie. Urlop w Tajlandii planowaliśmy od ponad pół roku. Ponadto niemal miesięczna wyprawa w 3 osoby na drugi koniec świata kosztowała niemałą kwotę. Nie będę siedziała i się zamartwiała. Pozostaje mi być dobrej myśli. Wystarczy, że 1,5 miesiąca temu, 2 dni przed wylotem do Izraela, musiałam odwołać swój udział w wycieczce z powodu bombardowań ze Strefy Gazy. Wszyscy czujemy się świetnie i mam nadzieję, że cali i zdrowi wrócimy do kraju 

Fani są miło zaskoczeni dystansem Etny do zaistniałej sytuacji i jednocześnie podziwiają wokalistkę za jej nietuzinkowy optymizm i podejście do życia. Być może, gdyby ludzie myśleli jak Etna, to życie byłoby łatwiejsze i przyjemniejsze?

Zobacz również: Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) śmiało odsłoniła dekolt! Fani oczarowani królową disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo rozgrzewa fanów w skąpym bikini! Internauci nie kryją zachwytu!
  2. Urocza wokalistka disco polo zachwyciła zgrabnymi nogami! To zasługa przepięknej, krótkiej spódnicy!
  3. Funkcjonariusz więzienny oczarowany gwiazdą disco polo! Ta premiera podbije listy przebojów?!
  4. Emilia z Daj to Głośniej pokazała zgrabne nogi! To najpiękniejsza gwiazda disco polo?!
  5. Ponętna gwiazda disco polo czaruje swoim ciałem! Gwiazda zdradziła fanom skrywany sekret!
  6. Gwiazdy disco polo wystąpiły na pikniku Mamyginekolog! Miły Pan oraz Letni dali niezłe show! Spełnili marzenie lekarki i Jej męża!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami