2020-01-27T18:37:00+01:00 Pilne! Wokalistka disco polo zagrożona śmiertelnym wirusem! Mamy komentarz z Tajlandii! Nie usiądę i nie będę płakała na zaś - przyznała wokalistka disco polo, która znalazła się w miejscu, do którego dotarł już niebezpieczny koronawirus https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/artystka-disco-polo-zagrozona-smiertelna-choroba-1580144743.jpg Disco-Polo.info

Pilne! Wokalistka disco polo zagrożona śmiertelnym wirusem! Mamy komentarz z Tajlandii!


Nie usiądę i nie będę płakała na zaś - przyznała wokalistka disco polo, która znalazła się w miejscu, do którego dotarł już niebezpieczny koronawirus

Autor: Goliat, 27 Styczeń 2020  18:37
Źródło zdjęć: Instagram - Etna
Pilne! Wokalistka disco polo zagrożona śmiertelnym wirusem! Mamy komentarz z Tajlandii!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Adam Chrola prezentuje: Najpiękniejsze Tanga i Walce - Hity Dancingów
 2. Zaskakujący powrót grupy Amant! Patryk Michalczak prezentuje swój nowy utwór! Gorąca premiera!
 3. DiscoPrince wraca z hitem "Nie wiem nic"! Teledysk w stylu lat 90. podbija rynek disco polo! Fani "prawdziwy hit lata"
Reklama

Fani disco polo są przerażeni. Nikt nie zakładał, że dojdzie to takiej sytuacji. Wokalistka disco polo znalazła się niedaleko epicentrum, w którym wykryto niebezpiecznego koronawirusa!

Zobacz również: Czarli powraca z nowym hitem - "Słodka czika"! Premiera!

Fani Joanny Kaczanowskiej, która w świecie disco polo jest wszystkim doskonale znana z pseudonimu artystycznego Etna i utworów „Maminsynek” , „Rolnik” , „Dziadek” czy też „Przytulajka” nie przypuszczali, że dojdzie do sytuacji, w której ich idolka będzie narażona na śmiertelną chorobę.

Wszyscy wiedzą, że Etna poza tym, że śpiewa bardzo dużo podróżuje i zwiedza, gdyż wychodzi ze słusznego założenia, że przez podróże ludzie stają się bogatsi. Decydując się na loty poza kraje europejskie trzeba być wyjątkowo ostrożnym. Etna doświadczyła tego na własnej skórze. Gwiazda muzyki disco polo wypoczywa obecnie z rodziną w Tajlandii. Na prośbę fanów odniosła się do śmiertelnej choroby, jaka panuje w Azji.

- Prosicie mnie, abym odniosła się do śmiertelnej choroby, jaka panuje w Azji. Epicentrum koronawirusa jest Wuhan w Chinach. Co prawda, w Tajlandii zmarło już 8 osób na tę chorobę, ale nie widać tu żadnej paniki zarówno wśród Tajów jak i turystów. My nie oglądamy tu w Tajlandii tv , gdyż nie mając w domu, z wyboru, od 8 lat telewizora, najzwyczajniej nie mamy takiego nawyku. Informacji też nie czytamy, gdyż jesteśmy na urlopie  więc to Wy przekazaliście mi pierwsi tę informację. Cóż mogę powiedzieć? Nie usiądę i nie będę płakała na zaś. Nie należę do osób, które ubiegają fakty i myślą negatywnie o przyszłości, nie raz ściągając takową na siebie. Urlop w Tajlandii planowaliśmy od ponad pół roku. Ponadto niemal miesięczna wyprawa w 3 osoby na drugi koniec świata kosztowała niemałą kwotę. Nie będę siedziała i się zamartwiała. Pozostaje mi być dobrej myśli. Wystarczy, że 1,5 miesiąca temu, 2 dni przed wylotem do Izraela, musiałam odwołać swój udział w wycieczce z powodu bombardowań ze Strefy Gazy. Wszyscy czujemy się świetnie i mam nadzieję, że cali i zdrowi wrócimy do kraju 

Fani są miło zaskoczeni dystansem Etny do zaistniałej sytuacji i jednocześnie podziwiają wokalistkę za jej nietuzinkowy optymizm i podejście do życia. Być może, gdyby ludzie myśleli jak Etna, to życie byłoby łatwiejsze i przyjemniejsze?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. "BAILAMOS" – Nowy Hit Disco! Zapowiedź wielkiego wspólnego projektu
 2. Premiera: Diadem powraca z nowym hitem - "Wodospad"!
 3. Dawid Narożny ujawnia kulisy kariery! Projekt Piękni i Młodzi nie miał koncertować?! Wokalista szczerze o prawach i sukcesie!
 4. Disco polo w centrum uwagi?! Ochroniarz skradł show na koncercie Łobuzów? Viralowe nagranie w sieci!
 5. Nowy hit Menelaos! Sprawdź, jakie tajemnice kryje "Foch" – zaskakująca premiera w stylu NEW AGE POLO!
 6. Pamiętacie wielki HIT „Raz W Niedzielę”?! Znani producenci udostępnili właśnie odświeżoną wersje! Podbiją tym parkiety?
 7. Klaudia Zielińska na oczach całej Polski zachwyca w jacuzzi! Gwiazda rozgrzała tym zmysły!
 8. Nowe alter-ego wokalistki disco polo?! Justyna „Dżasta” Góral zaskakuje premierową piosenką!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie