Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-14T07:30:00+02:00 Półnaga gwiazda disco polo spędza wakacje na „Bali”?! Zdjęcia mówią wszystko! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/polnaga-gwiazda-disco-polo-spedza-wakacje-na-bali-zdjecia-mowia-wszystko-1597229954.jpg
Reklama

Półnaga gwiazda disco polo spędza wakacje na „Bali”?! Zdjęcia mówią wszystko!

Redakcja , 14 Sierpień 2020  07:30
Półnaga gwiazda disco polo spędza wakacje na „Bali”?! Zdjęcia mówią wszystko!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Reklama

Gwiazda disco słynie z wakacji spędzanych w egzotycznych miejscach. Często mogliśmy słyszeć jej wypowiedzi dotyczące miłości do upalnego klimatu

Reklama

Okres pięknej pogody i wysokich temperatur, to idealny czas dla gwiazd disco polo, na spędzanie upojnych chwil pod chmurką! Najczęściej decydują się na podróże nad wodę, gdzie po godzinach smażenia się na słońcu, można w każdej chwili wskoczyć w chłodny akwen i nieco się schłodzić.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo po śmierci taty nie chciał kontynuować muzycznej kariery. Do sieci trafiły wzruszające słowa wokalisty!

Jedna z popularnych artystek, Joanna Kaczanowska, znana w branży pod pseudonimem Etna, słynie z wakacji spędzanych w egzotycznych miejscach. Często mogliśmy słyszeć jej wypowiedzi dotyczące miłości, do upalnego klimatu. I tym razem nie mogło być inaczej!

Etna opublikowała post z wakacji na „Bali”, jednak nie chodzi o jedną z wysp archipelagu Sundajskiego, a o czas żniw i ogromne słomiane bele, które dekorują, polskie pola letnią porą! Pod postem idolka tłumaczy: „...Nie wskazane są wszelkie wyjazdy, podróże, zatem pod domem, zresztą po co mi teraz Bali?

Jak my u siebie mamy indonezyjskie, czy afrykańskie upały, które uwielbiam. ...” Gwiazda na zamieszczonych fotografiach wygląda obłędnie seksownie! W samym stroju kąpielowym, pozuje na szczycie okrągłej wierzy z prasy rolniczej! Jak widać, lato w Polsce też ma swoje uroki!

A Wy jak umilacie sobie czas podczas 30-to stopniowych upałów?

Zobacz również: Córka gwiazdora disco polo zdradziła, że rodzice spodziewają się dziecka! Wokalista wraz z żoną nie kryje wielkiego szczęścia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Tak tanecznej produkcji rynek disco polo dawno nie widział. Premiera zszokowała cały internet!
  2. Gwiazdor disco polo po śmierci taty nie chciał kontynuować muzycznej kariery. Do sieci trafiły wzruszające słowa wokalisty!
  3. Wyszło genialnie?! Gwiazdor disco polo w utworze Zbigniewa Wodeckiego! Fala komentarzy pod nagraniem!
  4. Artystka disco polo podsumowała swój rok! Wnioski jakie wyciągnęła, dają dużo do myślenia!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej