Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-04-07T18:35:00+02:00 Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie! https://disco-polo.info/uploads/news/wzruszajace-pozegnanie-marcina-millera-z-grupy-boys-artysta-disco-polo-opublikowal-niesamowite-nagraniejpg.jpg
Reklama

Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!

Redakcja , 07 Kwiecień 2021  18:35
Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Marcin Miller we wzruszającym pożegnaniu. Nagranie lidera grupy Boys porusza serce!

Reklama

Świat Artystów polskiej sceny muzycznej wciąż jeszcze nie otrząsnął się po niewyobrażalnie ogromnej stracie jaką jest śmierć Krzysztofa Krawczyka. Wielu wokalistów disco polo postanowiło pożegnać legendarnego piosenkarza, z tego względu na ich social mediach pojawiły się poruszające wpisy. Marcin Miller poszedł o krok dalej i postanowił opublikować nagranie!

Zobacz również: Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!

Śmierć Krzysztofa Krawczyka poruszyła całą Polskę. Zarówno fani, jak i koledzy po fachu zmarłego Artysty pogrążyli się w ogromnym smutku po tak wielkiej stracie. Wiele ciepłych słów padło pod adresem piosenkarza. Marcin Miller postanowił nagrać filmik, na którym wspomina chwile, gdy jego droga przecięła się z drogą Krzysztofa Krawczyka. Nagranie jest bardzo wzruszające i sprawia, że łezka kręci się w oku.

Marcin Miller opowiedział o tym, że miał przyjemność poznać Krzysztofa Krawczyka osobiście, a nawet zagrać z nim trasę koncertową. Lider grupy Boys podkreśla, że legendarny piosenkarz zawsze odnosił się z wielkim szacunkiem do niego i całego zespołu. Był skromnym i pracowitym człowiekiem, który pokonał wiele przeciwności losu. Marcin ze wzruszeniem w głosie podziękował za jego twórczość, koncerty oraz możliwość spotkania.

Zobacz również: Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej.

Reklama
Zobacz teledysk: Boys - Miłość jak piorun
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Przełom w świecie disco polo?! Premierowy kawałek nieźle namiesza!
  2. Czadoman zmniejszył aktywność w mediach! Znamy powód wycofania! Fani w szoku!
  3. Biesiadna nowość od grupy Soleo porywa do tańca! To będzie hit nadchodzącego sezonu imprezowego!
  4. Wokalista disco polo z towarzystwie ponętnych kobiet!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej