2021-08-05T16:59:00+02:00 Wyjątkowa premiera zespołu Power Play! Gwiazdorzy disco polo diametralnie zmienili styl muzyczny! https://disco-polo.info/uploads/news/wyjatkowa-premiera-zespolu-power-play-gwiazdorzy-disco-polo-diametralnie-zmienili-styl-muzycznypng.png

Wyjątkowa premiera zespołu Power Play! Gwiazdorzy disco polo diametralnie zmienili styl muzyczny!

Redakcja , 05 Sierpień 2021  16:59

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wyjątkowa premiera zespołu Power Play! Gwiazdorzy disco polo diametralnie zmienili styl muzyczny!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Utwór “Nie róbmy dramy” to ukłon Sylwka w stronę coraz popularniejszego ostatnio nurtu Folk Disco. Power Play zamienił dyskotekowe brzmienia na rzecz twórczości ludowej

Reklama

Niezwykle żywiołowa piosenka disco polo ma spore szanse, by stać się wielkim hitem wszystkich zabaw okolicznościowych!

Zobacz również: Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!

GORĄCA PREMIERA POWER PLAY

To wielki dzień dla tysięcy miłośników grupy Power Play! Gwiazdorzy disco polo umieścili w sieci swój najnowszy klip, który powstał do utworu “Nie róbmy dramy”! Premierowa piosenka chłopaków zachwyca zupełnie innym brzmieniem! Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama

Power Play to popularny zespół disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Kochaj mnie”, “Pendolino”, czy “Lubisz to lubisz”. Lubiani artyści po raz kolejny postanowili sprawić ogromną niespodziankę fanom, którzy wiernie czekali na nowe produkcje swoich idoli!

Power Play przyzwyczaił swoich fanów do tworzenia utworów, lekkich, łatwych i przyjemnych. Sylwek Gazda przykłada wielką wagę do jakości swoich kawałków. Artysta disco polo z każdą piosenką stawia przed sobą nowe muzyczne wyzwania, które błyskawicznie trafiają w gusta odbiorców. Wokalista postanowił tym razem pokazać się fanom w całkowicie odmiennym stylu!

GWIAZDY DISCO POLO POSTAWIŁY NA FOLK DISCO

Utwór “Nie róbmy dramy” to ukłon Sylwka w stronę coraz popularniejszego ostatnio nurtu Folk Disco. Power Play zamienił dyskotekowe brzmienia na rzecz twórczości ludowej. W takiej odsłonie miłośnicy formacji jeszcze nigdy jej nie słyszeli!

Niezwykle żywiołowa piosenka ma spore szanse, by stać się wielkim hitem wszystkich zabaw okolicznościowych! Wystarczy tylko posłuchać pierwszych taktów utworu, a nóżka sama chodzi!

Reklama

Przebojowej piosence towarzyszy niezwykle dynamiczny klip, który jest swego rodzaju zachętą do wspólnego biesiadowania z chłopakami z Power Play. Ta impreza nie skończy się zbyt szybko, bo przecież Słowianie uwielbiają biesiady do białego rana!

Wielbiciele Power Play z ogromnym entuzjazmem przyjęli nowość od swoich idoli.

“Miło mnie zaskoczyliście! Świetna, skoczna nuta!”

“Super Produkcja Panie Sylwku i Nucimy na Ludową Nutkę”

“No panowie nutka sztosik, szacunku i gratulacje kolejny zacny kawałek”

Power Play po raz kolejny zaskoczył dosłownie wszystkich. Uwielbiany zespół disco polo stworzył hit, o którym nie da się szybko zapomnieć!

Zobacz również: Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Power Play - Nie Róbmy Dramy
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!
  2. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  3. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  4. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  5. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  6. Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami