2022-09-15T14:33:00+02:00 Wokalista zespołu News śpiewa wielki przebój grupy D-Bomb! Zobaczcie reakcję fanów! Do sieci trafiło niecodzienne nagranie znanego wokalisty disco polo! Artysta zaśpiewał wielki przebój swojego kolegi https://disco-polo.info/uploads/news/wokalista-zespolu-news-spiewa-wielki-przeboj-grupy-d-bomb-zobaczcie-reakcje-fanowjpg.jpg

Wokalista zespołu News śpiewa wielki przebój grupy D-Bomb! Zobaczcie reakcję fanów!

Autor: Adam Begier , 15 Wrzesień 2022  14:33
Wokalista zespołu News śpiewa wielki przebój grupy D-Bomb! Zobaczcie reakcję fanów!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Do sieci trafiło niecodzienne nagranie znanego wokalisty disco polo! Artysta zaśpiewał wielki przebój swojego kolegiReklama

Zespół News to jeden z najpopularniejszych i topowych zespołów ostatnich lat. Utwory grupy zna i śpiewa cała polska publika gromadząc się licznie na koncertach. Niedawno na światło dzienne ujrzała produkcja "Ognista panna", która bardzo dobrze została przyjęta wśród fanów. Utwór ten można usłyszeć również na koncertach.

Zobacz również: Ślubny teledysk Faustyny i Daniela Martyniuk! Zobaczcie przepiękne nagranie prosto z Bali!

Marek Lemieszek, wokalista zespołu w ostatnim czasie był gościem Przemka Sasowskiego, w siedzibie radia VOX FM, gdzie udzielił krótkiego wywiadu, a przede wszystkim podjął się rzuconego przez Sasowskiego wyzwania - śpiewania na żywo na antenie radia docierając do słuchaczy w całej Polsce.

Wyzwanie na pozór wydaje się być proste, jednak ostateczny głos należał do Marka Lemieszka, który sam sobie wylosował utwór zatrzymując maszynę losującą czerwonym przyciskiem.

Reklama

Utwór, z którym artysta musiał się zmierzyć na żywo to wielki przebój zespołu D-Bomb z roku 2001 pt. "O Ela Ela". Okazuje się, że piosenka "O Ela, Ela" nie jest obca Markowi a sam gwiazdor prywatnie przyjaźni się z Bartkiem Padyaskiem, liderem grupy D-Bomb. Wokalista News ukończył wyzwanie z pozytywną oceną, a fani są oczarowani wykonaniem wielkiego hitu - świadczą o tym wystawione przez nich opinie:

- Fajne.

- Super.

- fajnie to brzmi takim delikatniejszym głosem Zespół News idealnie spisał się w coverze utworu "O Ela, Ela".

Kto wie, być może w przyszłości usłyszymy pełny cover albo duet z zespołem D-Bomb? Warto dodać, że zespół News będzie jednym z artystów, którzy pojawią się 1 października podczas Roztańczony PGE Narodowy. Może właśnie tam zagości pełna wersja owego przeboju? Tymczasem zobaczcie, jak w repertuarze grupy D-Bomb wypada Marek z zespołu News.


Polecamy
JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do Rana

Kiler - Jazda, Jazda, Jazda...


Przeczytaj również:
  1. "Dziewczyna z Mustanga" – Von Prais i Jego nowy hit, który zawładnął polskim YouTube! Rewelacyjny wynik w ciągu tygodnia!
  2. Danuta Martyniuk olśniewa stylizacją w USA! Żona Zenka Martyniuka oczarowała na amerykańskim tournee
  3. Oskaro zawojuje scenę disco polo: Premiera 'Śliczna Blondi' już dostępna!
  4. Red Queen powraca z nowością! Asia Korycka w studiu nagraniowym – co szykuje gwiazda disco polo?
  5. Zespół MASSiVE w utworze "Usłysz wołanie"! Jak wyszło?
  6. DiscoBoys i Camasutra biją rekordy na YouTube! To najlepszy duet tego roku?!
  7. DiscoBoys & Camasutra - "Szach mat" wyjątkowa premiera od duetu już dostępna! To będzie hit tego roku w disco polo?
  8. "Szach mat" DiscoBoys i Camasutra to kandydat na hit roku w disco polo?!
Komentarze (1)

Bardzo fajne wykonanie! Szacun

Autor: k5ys Data dodania: 17 Wrzesień 2022  22:40
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie