Reklama


Reklama

Sylwester 2019/2020 w połowie listopada?! Gwiazdy disco polo powitały już NOWY ROK!

2019-11-11T15:30:00+01:00 Sylwester 2019/2020 w połowie listopada?! Gwiazdy disco polo powitały już NOWY ROK! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/sylwester-20192020-w-polowie-listopada-gwiazdy-disco-polo-powitaly-juz-nowy-rok-1573481859.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook.com/mejkofficiall/ facebook.com/prezentermarcinkotynski/ facebook.com/jorrgus.szuj facebook.com/Zespol.News/ facebook.com/arena.lodz/ facebook.com/ZespolTopGirls faceboo
Reklama


Życie gwiazd

Artyści muzyki disco polo ustawiali się do zdjęć i udzielali wywiadów, w których złożyli swoim fanom noworoczne życzenia

Reklama

Najpopularniejsi artyści muzyki disco polo & dance wraz ze swoimi przyjaciółmi, fanami oraz przedstawicielami mediów społecznościowych spotkali się w listopadzie, aby pożegnać stary rok! Niemożliwe? A jednak! Gwiazdy muzyki disco polo & dance 10 listopada przywitały już Nowy Rok! 

Zobacz również: Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.

GWIAZDY DISCO POLO POWITAŁY JUŻ NOWY 2020 ROK! 

Z uwagi na charakter i specyfikę pracy jaką jest zawód wokalisty disco polo zdecydowano się na niezwykłe przedsięwzięcie jakim jest sylwester w listopadzie. Po raz szósty, w Łódzkiej Atlas Arenie odbyła się impreza Łódź Disco Fest, podczas której artyści zagrali nie tylko swoje największe przeboje, ale również odliczali symboliczne rozpoczęcie Nowego Roku.

Zespół Akcent & Zespół Playboys  Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

Za kulisami nie było mniej ciekawie. Artyści muzyki disco polo ustawiali się do zdjęć i udzielali wywiadów, w których złożyli swoim fanom życzenia. Również te na Święta Bożego Narodzenia. Korzystając ze scenerii jaką była okraszona impreza Łódź Disco Fest zrealizowano wiele świątecznych materiałów, które sukcesywnie będą pojawiały się w telewizji oraz serwisach informacyjnych. Artyści opowiadali m.in. o swoich świątecznych tradycjach.

SYLWESTER 2019/2020 Z MUZYKĄ DISCO POLO - TRANSMISJA! LISTA ARTYSTÓW

Mimo, iż koncert Łódź Disco Fest był nagrywany przez kamery telewizyjne, jego transmisji nie było można nigdzie obejrzeć. Był to zabieg zaplanowany, gdyż materiał koncertowy zostanie wyemitowany w Sylwestra. Udział w imprezie wzięli m.in.:  Zenek Martyniuk z grupą Akcent, Zespół After Party, Bajorek D, Bayera, Boys, Classic, Czadoman, Extazy, Daj To Głośniej, Defis, Jorrgus, Kordian, Łobuzy, Mejk, Mig, Milano, Miły Pan, Mirage, News, Piękni i Młodzi, Playboys, Power Play, Quest, Ronnie Ferrari, Top Girls i zespół Weekend.

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

1/8 Zespół Mejk  i Marta Leleniewska - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

2/8 Marcin Kotyński (prezenter Telewizyjny) - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

3/8 Zespół News - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

4/8 Maciej Smoliński - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

5/8 Zespół Top Girls i Adam Konkol- Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

6/8 Magdalena Narożna Piękni i Młodzi - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

7/8 Radek Liszewski zespół Weekend- Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

8/8 Jerzy Szuj zespół Jorrgus - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!
  2. Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.
  3. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.