2019-11-11T15:30:00+01:00 Sylwester 2019/2020 w połowie listopada?! Gwiazdy disco polo powitały już NOWY ROK! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/sylwester-20192020-w-polowie-listopada-gwiazdy-disco-polo-powitaly-juz-nowy-rok-1573481859.jpg

Sylwester 2019/2020 w połowie listopada?! Gwiazdy disco polo powitały już NOWY ROK!

Redakcja , 11 Listopad 2019  15:30
Sylwester 2019/2020 w połowie listopada?! Gwiazdy disco polo powitały już NOWY ROK!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook.com/mejkofficiall/ facebook.com/prezentermarcinkotynski/ facebook.com/jorrgus.szuj facebook.com/Zespol.News/ facebook.com/arena.lodz/ facebook.com/ZespolTopGirls faceboo

Artyści muzyki disco polo ustawiali się do zdjęć i udzielali wywiadów, w których złożyli swoim fanom noworoczne życzenia


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Najpopularniejsi artyści muzyki disco polo & dance wraz ze swoimi przyjaciółmi, fanami oraz przedstawicielami mediów społecznościowych spotkali się w listopadzie, aby pożegnać stary rok! Niemożliwe? A jednak! Gwiazdy muzyki disco polo & dance 10 listopada przywitały już Nowy Rok! 

Zobacz również: Radek Liszewski Weekend wykonał na żywo wielki rockowy przebój z repertuaru zespołu Lombard!

GWIAZDY DISCO POLO POWITAŁY JUŻ NOWY 2020 ROK! 

Z uwagi na charakter i specyfikę pracy jaką jest zawód wokalisty disco polo zdecydowano się na niezwykłe przedsięwzięcie jakim jest sylwester w listopadzie. Po raz szósty, w Łódzkiej Atlas Arenie odbyła się impreza Łódź Disco Fest, podczas której artyści zagrali nie tylko swoje największe przeboje, ale również odliczali symboliczne rozpoczęcie Nowego Roku.

Zespół Akcent & Zespół Playboys  Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

Za kulisami nie było mniej ciekawie. Artyści muzyki disco polo ustawiali się do zdjęć i udzielali wywiadów, w których złożyli swoim fanom życzenia. Również te na Święta Bożego Narodzenia. Korzystając ze scenerii jaką była okraszona impreza Łódź Disco Fest zrealizowano wiele świątecznych materiałów, które sukcesywnie będą pojawiały się w telewizji oraz serwisach informacyjnych. Artyści opowiadali m.in. o swoich świątecznych tradycjach.

SYLWESTER 2019/2020 Z MUZYKĄ DISCO POLO - TRANSMISJA! LISTA ARTYSTÓW

Mimo, iż koncert Łódź Disco Fest był nagrywany przez kamery telewizyjne, jego transmisji nie było można nigdzie obejrzeć. Był to zabieg zaplanowany, gdyż materiał koncertowy zostanie wyemitowany w Sylwestra. Udział w imprezie wzięli m.in.:  Zenek Martyniuk z grupą Akcent, Zespół After Party, Bajorek D, Bayera, Boys, Classic, Czadoman, Extazy, Daj To Głośniej, Defis, Jorrgus, Kordian, Łobuzy, Mejk, Mig, Milano, Miły Pan, Mirage, News, Piękni i Młodzi, Playboys, Power Play, Quest, Ronnie Ferrari, Top Girls i zespół Weekend.

Zobacz również: Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!

1/8 Zespół Mejk  i Marta Leleniewska - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

2/8 Marcin Kotyński (prezenter Telewizyjny) - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

3/8 Zespół News - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

4/8 Maciej Smoliński - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

5/8 Zespół Top Girls i Adam Konkol- Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

6/8 Magdalena Narożna Piękni i Młodzi - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

7/8 Radek Liszewski zespół Weekend- Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

8/8 Jerzy Szuj zespół Jorrgus - Łódź Disco Fest 2019 (Sylwester Disco Polo)

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemska niespodzianka od królowej disco polo! Cudowna Shazza spełniła marzenie fanów i nagrała piękną piosenkę!
  2. Romantyczna nowość zespołu Motif podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  3. Edyta Folwarska przeszła ogromną metamorfozę i jest nie do poznania! Prezenterka wygląda jak gwiazda Hollywood!
  4. Bajeczny głos Arka Kopaczewskiego znowu zachwycił fanów disco polo! Lubiany artysta zaprezentował własną wersję znanego hitu!
  5. Boginie disco polo?! Dwie urocze wokalistki Angelika - Topky oraz Małgosia Camasutra zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  6. Rewelacyjna nowość od formacji Lesioki trafiła do sieci! Czy utwór 'Ja Będę Gonił Cię' stanie się hitem disco polo?
  7. Formacją Playboys szokuje znakomitą nowością! Czy utwór 'Siebie Mi Daj' podbije rynek disco polo? Posłuchajcie sami!
  8. Śliczne wokalistki zespołu Top Girls zachwycają sylwestrową stylizacją! Wyglądają jak boginie?! Gwiazdy przyćmiły innych artystów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami