Reklama


Reklama

Wokalista disco polo porwany! Zadziwiająca akcja związana z premierą teledysku!

2019-02-23T18:03:00+01:00 Wokalista disco polo porwany! Zadziwiająca akcja związana z premierą teledysku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/wokalista-disco-polo-porwany-zadziwiajaca-akcja-zwiazana-z-premiera-teledysku-1550932582.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Kontrowersyjna premiera w świecie disco polo oczaruje branżę?!

Reklama

Muzyka disco polo obecnie przeżywa swój najlepszy okres w historii. Mnóstwo koncertów na terenie naszego kraju, ogromna ilość przebojów, które kochają Polacy. To wszystko dzięki pomysłom artystów, którzy "uprawiają" disco polo.

Zobacz również: Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!

Dziś w naszym serwisie pojawiła się zaskakująca premiera, która może mocno namieszać w branży. Zespół Looks przygotował teledysk, który mrozi krew w żyłach - co najmniej na początku. Sympatyczny Łukasz Tomczyk zostaje porwany przez dwóch dobrze zbudowanych mężczyzn. Scena niczym z filmu o gangsterach. Na szczęście to wszystko wstęp do klipu do piosenki pt. "Nocny jazz".

Zaskakująca propozycja od zespołu Looks jest utrzymana w klimacie klubowym. Mocny klubowy beat jest bardzo często słyszany w produkcjach disco polo. Sam teledysk to bardzo dynamiczny obraz utrzymany w dyskotekowym klimacie.

Zobaczcie jak prezentuje się całość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!
  2. W życiu znanego muzyka disco polo przyszedł czas poważne na zmiany!
  3. Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.