Reklama


Reklama

Gangsterzy oraz porwanie! Wokalista disco polo w niebezpieczeństwie!

2019-01-08T15:41:00+01:00 Gangsterzy oraz porwanie! Wokalista disco polo w niebezpieczeństwie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/gangsterzy-oraz-porwanie-wokalista-disco-polo-w-niebezpieczenstwie-1546951955.jpeg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie!

Reklama

Muzyka disco polo obecnie przeżywa swój najlepszy okres w historii. Przeboje takie jak "Przez twe oczy zielone" czy "Wymarzona" kochają miliony Polaków.

Już niedługo fani muzyki disco polo zobaczą nowe dzieło, które może namieszać w branży disco polo. Grupa Looks nakręciła nowy teledysk, który będzie mroził krew w żyłach. "Nocny jazz" to utwór typowo imprezowy. Zdjęcia do teledysku były realizowane w Warszawie przez firmę Faster Media.

Zobacz również: Skoczna nowość disco polo od grupy LaMaro! Czy utwór stanie się hitem jesieni?

Główną rolę odegrał lider grupy Looks - Łukasz. Wcielił się on w postać typowego "kujona", którego porywają gangsterzy i wiozą do Imprezowego autobusu, a tam czeka na niego "Nocny jazz".

Premiera już niebawem.

 

 
 
 
 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowe szaty króla disco polo! Zenek Martyniuk w towarzystwie znanego projektanta! Wygląda znakomicie!
  2. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  3. Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.