Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-02T16:59:00+02:00 Gwiazdy muzyki disco polo w znanym i lubianym programie "Zawodowi handlarze" https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/gwiazdy-muzyki-disco-polo-w-znanym-i-lubianym-programie-zawodowi-handlarze-1585839577.jpg
Reklama

Gwiazdy muzyki disco polo w znanym i lubianym programie "Zawodowi handlarze"

Redakcja , 02 Kwiecień 2020  16:59
Gwiazdy muzyki disco polo w znanym i lubianym programie "Zawodowi handlarze"
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zapowiada się niezwykle ciekawy program.

Reklama

Co raz częściej można dostrzec, że artyści z branży disco polo mają swoje udziały w aktorstwie. Tym razem w znanym programie telewizyjnym „Zawodowi handlarze” wystąpili członkowie z zespołu Looks.

Zobacz również: Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Formacja w świecie muzyki tanecznej jest znana między innymi z takich utworów, jak „Gdy Ci będzie źle” i „Jak wolny ptak”. Utalentowane małżeństwo z grupy Looks - Łukasz i Anita przyznali, że udział w programie był dla nich ogromną przyjemnością: -

Mieliśmy przyjemność wystąpić w programie, jako klienci szukający auta - wygodnego i LOOKSusowego ( śmieje się wokalista ). Coś tam wpadło w oko i po krótkich oględzinach, wraz z jazdą próbną... hmm, a to może zaprośmy Wszystkich przed telewizory już w piątek 3.04 o godz. 20:30 na kanale TVN Turbo i w niedzielę 5.04 godz. 10:00

Sami zobaczycie jaka będzie decyzja członków tej lubianej formacji disco polo odnośnie nowego zakupu.. Będziecie oglądać jutrzejszy odcinek programu „Zawodowi handlarze” z udziałem gwiazd disco polo?

Zobacz również: Córka gwiazdora disco polo zdradziła, że rodzice spodziewają się dziecka! Wokalista wraz z żoną nie kryje wielkiego szczęścia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna jako królowa disco polo wprawiła w osłupienie fanów! Jej nogi robią furorę w sieci!
  2. To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!
  3. Pierwszy artysta disco polo zaszczepił się przeciwko COVID-19! W sieci zawrzało!
  4. Hojne serce Marcina Millera! Gwiazdor disco polo wspiera potrzebujących!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej