2020-12-24T09:15:00+01:00 Artyści disco polo wykazali się postawą godną pochwały! Dzięki nim, uda się ocalić wiele żyć! https://disco-polo.info/uploads/news/artysci-disco-polo-pokazuja-dobre-serca-w-tym-waznym-czasie-nie-zapominaja-o-najmniejszychjpg.jpg
Reklama

Artyści disco polo wykazali się postawą godną pochwały! Dzięki nim, uda się ocalić wiele żyć!

Redakcja , 24 Grudzień 2020  09:15
Artyści disco polo wykazali się postawą godną pochwały! Dzięki nim, uda się ocalić wiele żyć!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Dobro zawsze wraca. Artyści z podarunkami odwiedzili pewne wyjątkowe miejsce


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W ferworze świątecznych przygotowań warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tych, o których już dawno zapomniano. Postawą godną pochwały i naśladowania wykazał się pewien zespół disco polo. Artyści odwiedzili pewne wyjątkowe miejsce i obdarowali jego mieszkańców ogromną ilością smakołyków. Chociaż to jedynie kropla w morzu potrzeb, to ten gest z pewnością sprawi wielką radość!

Zobacz również: Popularny wokalista sięgnął po klasykę gatunku! Kuba Urbański - Playboys odświeżył znany utwór disco polo, który kiedyś nuciła cała Polska!

Zespół Looks czyli Anita i Łukasz, to fantastyczny duet nie tylko na scenie, ale przede wszystkim w życiu. Artyści bowiem prywatnie są małżeństwem. W swej karierze muzycznej stworzyli utwory takie jak: „Gdy Ci będzie źle”, „Jak wolny ptak”, „Nieosiągalna” czy „Twoje imię”, których odsłony liczone są w milionach. Chociaż w całości oddają się muzyce i tworząc ją dają z siebie 100%, to potrafią także znaleźć czas dla bliskich oraz tych, którzy potrzebują pomocy.

W tym wyjątkowym świątecznym okresie postanowili zostać Świętym Mikołajem i przygotowali całe mnóstwo smakołyków dla zwierzaków ze schroniska w Łodzi, które znajduje się przy ul. Marmurowej. Artyści załadowali bagażnik samochodu aż po brzegi karmą suchą oraz mokrą. Do całego przedsięwzięcia przyczynili się także fani Dj-ki Sofi. Zespół nie kryje swojej radości z faktu, że chociaż w taki sposób mógł pomóc i sprawić, aby czworonogi również doświadczyły magii świąt.

Artyści w piękny sposób pokazali, aby pamiętać o potrzebujących, bo dobro zawsze wraca.

Zobacz również: PILNE! Brutalne pobicie popularnego wokalisty disco polo! Artysta ma zmasakrowaną twarz! Konieczna jest operacja!

Reklama

LOOKS - Jesteś Gwiazdą

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: LOOKS - Jesteś Gwiazdą
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Przyjaźń w disco polo jest niemożliwa?! Karol Defis szczerze o relacji z zespołem MIG!
  2. Popularne wokalistki disco przyłapane na siłowni?! Gwiazdy ćwiczyły w wysokich obcasach! Wyglądają MEGA seksownie!
  3. Taneczna premiera Adama Chroli podbija serca fanów! Zdolny muzyk disco polo stworzył hit wszystkich imprez okolicznościowych?!
  4. Zjawiskowo piękna Angelika Żmijewska z duetu Topky odsłoniła piękne ciało! Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów?!
  5. Przepiękna wokalistka disco polo pokazała córkę! Wyglądają jak dwie krople wody?!
  6. Wyjątkowa sesja! Znana wokalistka disco polo kusi ciałem w zimowej scenerii! Fani komentują jej FOTO!
  7. Marcin Miller Boys i Letni z nowym hitem! Gwiazdor disco polo opublikował premierowe dzieło pt. "Dzień dla nas to za mało"!
  8. Gorąca wokalistka disco polo kusi w szlafroku! Fani zachwyceni Mileną Grzywacz z formacji Szpilki 'Mila ale Ty mnie rozgrzewasz'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami