2021-08-09T14:13:00+02:00 W jaki sposób można szybko zarobić milion? Artyści disco polo - Playboys i MiłyPan wykorzystali przepis n https://disco-polo.info/uploads/news/w-jaki-sposob-mozna-szybko-zarobic-milion-artysci-disco-polo-zdradzaja-przepis-na-sukcesjpg.jpg

W jaki sposób można szybko zarobić milion? Artyści disco polo - Playboys i MiłyPan wykorzystali przepis na sukces!

Redakcja , 09 Sierpień 2021  14:13

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
W jaki sposób można szybko zarobić milion? Artyści disco polo - Playboys i MiłyPan wykorzystali przepis na sukces!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespolplayboys/

Ten duet w krótkim czasie dorobił się okrągłej sumki! Fani disco polo pod wrażeniem! W sieci pojawiła się lawina komentarzy

Reklama

Jak szybko zostać milionerem? Przepis na ten sukces bez wątpienia znają Artyści disco polo! W krótkim czasie ich konto zasiliła okrągła, siedmiocyfrowa sumka, będąca owocem ciężkiej pracy oraz idealnego wręcz połączenia sił! To się nazywa pełen profesjonalizm! Patrzcie i podziwiajcie!

Zobacz również: Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!

Reklama

MILION NA KONCIE UWIELBIANYCH GWIAZD DISCO POLO 

W świecie disco polo nie brakuje wielkich talentów. Gdy tak wybitni Artyści połączą swoje siły, wówczas spodziewać się możemy tylko wielkiego przeboju. Tak było i tym razem, Formacja Playboys wraz z Miłym Panem stworzyli kawałek, który powiedzieć, że fani pokochali, to mało! “Ideały” to utwór, który w niespełna dwa tygodnie zdobył milion odtworzeń w serwisie muzycznym YouTube oraz ponad 16 tys. łapek w górę! Nadmienić także trzeba, że kawałek ten znalazł się na karcie na czasie!

Zachwyt fanów nie ma końca. Pod klipem posypały się setki komentarzy! Wiele osób nie ma wątpliwości co do tego, że kawałek stanie się przebojem lata! Przy takim bicie można zdecydowanie przetańczyć całą noc!

FANI DISCO POLO ZACHYWCENI PREMIERĄ DUETU PLAYBOYS & MIŁY PAN

Lepszego duetu nie można sobie wymarzyć. Jest ogień!

Konkretny duet! Świetny numer! Mega klip! To oznacza tylko jedno... Ten kawałek idzie po miliony! Brawo Panowie! Serdeczne pozdrowionka!

Już czuje ze to będzie kolejny HIT wakacji. Najlepszy duet. Po Prostu ideały, idealna piosenka. Cud miód malina, skoczna, noga od razu rwie się do tańca, piosenka do zabawy.

Super numer! Tego nie da się odsłuchać tylko raz - po prostu się nie da! bardzo fajnie Wam to wyszło, mega szacun chłopaki! będzie słuchane

Reklama

Zgadzacie się, że wyszło idealnie? Jeśli jakimś cudem jeszcze nie słuchaliście tego kawałka, to koniecznie musicie to nadrobić!

Zobacz również: Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!

 

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Playboys & MiłyPan - Ideały
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nowa wersja 'Brunetek' trafiła do sieci w nowej wersji! Fani disco polo nie kryją radości!
  2. Jesienna składanka najnowszych hitów disco polo trafiła do sieci! To prawdziwy muzyczny 'biały kruk'!
  3. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  4. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
  5. Uwielbiana wokalistka disco polo sięgnęła po klasykę gatunku! Gwiazda zaśpiewała wielki hit grupy Classic! Jak wyszło?!
  6. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  7. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  8. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami