Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo śpiewa o gwieździe! Internauci pod wrażeniem!

2020-04-27T10:30:00+02:00 Wokalista disco polo śpiewa o gwieździe! Internauci pod wrażeniem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/co-za-premiera-disco-polo-wokalista-spiewa-o-gwiezdzie-1587840195.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Popularny w branży kompozytor, Robert Balcerzak maczał palce w tym projekcie i to był doskonały wybór zespołu Looks

Reklama

Niekończące się świetne nowości disco polo, to zdecydowanie domena i znak rozpoznawczy dla całej branży. Kiedy już wydaje się, że artyści niczym nas nie zaskoczą, to jak spod ziemi wyrasta kolejny świetny przebój z dużym potencjałem na ogólnopolski sukces!

Zobacz również: Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!

Zespół Looks opublikował niedawno materiał, który po kilku godzinach od premiery uzbierał doskonałe recenzje i wyrazy zachwytu fanów: „Fantastyczny i rewelacyjny kawałek po prostu”, „Świetna piosenka”, te opinie to silny argument, by myśleć o produkcji w kategorii wielkiego przeboju.

Piosenka pt. „Jesteś Gwiazdą”, to bardzo melancholijny utwór o przepięknej miłości. Jak sugeruje wyjątkowo przemyślany teledysk, miłości, której owocem jest śliczna dziewczynka, w zasadzie główna bohaterka tego klipu. Wspominając o całym utworze, nie sposób pominąć fajną, klimatyczną muzykę z syntezatorowym brzmieniem w solówce.

Popularny w branży kompozytor, Robert Balcerzak maczał palce w tym projekcie i to był doskonały wybór zespołu Looks. Czy piosenka wejdzie na salony disco polo?

Istnieje duża szansa, by tak właśnie się stało. Przekonamy się niebawem.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  2. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!
  3. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.