Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk(Akcent) zagra dla Marcina Millera i jego żony koncert na Teneryfie?! Lider Boys zaskoczył propozycją!

2019-02-22T20:52:00+01:00 Zenon Martyniuk(Akcent) zagra dla Marcina Millera i jego żony koncert na Teneryfie?! Lider Boys zaskoczył propozycją! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/zenon-martyniukakcent-zagra-na-rocznicy-slubu-marcina-milleraboys-video-1550860337.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Marcin Miller z zespołu Boys zadzwonił do Zenka Martyniuka z nietypową prośbą

Reklama

Zenon Martyniuk (Akcent) i Marcin Miller (Boys) to dwie najbardziej rozpoznawalne osoby ze świata disco polo. Liderzy najpopularniejszych zespołów disco polo wielokrotnie spotykają się na różnego rodzaju imprezach. Również poza sceną łączy ich nić koleżeństwa

ZENON MARTYNIUK ZAGRA KONCERT NA TENERYFIE?

Pojawiła się również propozycja, aby Zenon Martyniuk zaśpiewał dla Marcina Millera i jego żony z okazji rocznicy ich ślubu. Koncert miał odbyć się na Teneryfie. 

Zobacz również: Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!

Ostatnio lider zespołu Boys - Marcin Miller pojawił się w radiu VOX Fm i podczas audycji "Pierwszej zmiany" postanowił razem z Norbertem, Konradem oraz Magdą zadzwonić do Zenona Martyniuk z wyjątkową propozycją. Lider zespołu Akcent miał zagrać na jego imprezie z okazji rocznicy ślubu Marcina i jego żony. Miller zadzwonił do Martyniuka, a ulubieniec fanów disco polo odpowiedział, że teraz ciężko mu się zdeklarować, bo trochę koncertów na 2020 już ma zamówionych. Lider zespołu Boys próbował przekonać Zenka, aby razem zaśpiewali hit disco polo pt. "Przez twe oczy zielone".

Czy udało się przekonać Zenona do koncertu? Zaśpiewali wspólnie hit? Zobaczcie koniecznie cały materiał wideo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!
  2. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!
  3. Niezwykle ponętna gwiazda disco polo hipnotyzuje swoimi wdziękami oraz wyjątkową sukienką!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.