Reklama


Reklama

Wokalista disco polo pokazał zupełnie nową twarz! Ale czy lepszą?!

2020-05-13T15:30:00+02:00 Wokalista disco polo pokazał zupełnie nową twarz! Ale czy lepszą?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/rudowlosa-pieknosc-czadomana-podbije-twoje-serce-1588794630.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Paweł Dudek,który w branży disco polo działa pod pseudonimem artystycznym Czadoman, słynie w świecie muzyki tanecznej ze swoich zakręconych propozycji

Reklama

Charyzmatyczny artysta disco polo odkrywa przed światem kolejne karty. Z tej strony jeszcze nie mieliście okazji poznać Czadomana. Paweł Dudek pokazał zupełnie nową twarz. Ale czy lepszą? Sprawdźcie sami, co postanowił przygotować dla Was wokalista.

Zobacz również: Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?

Fanki piszczą, gdy widzą Pawła i słyszą z jego ust okrzyk „Czadoman”. Super-bohater jest tylko jeden. Wiedzą o tym nawet dzieci. Paweł Dudek, który w branży disco polo działa pod pseudonimem artystycznym Czadoman, słynie w świecie muzyki tanecznej ze swoich zakręconych propozycji, bez jakich nie ma żadnej imprezy.

Do tych bezkonkurencyjnych zaliczają się oczywiście piosenki pod tytułem „Chodź na kolana” , „Dziewczyna z Instagrama” , „Ruda tańczy jak szalona” oraz „Hey hey bawmy się”. Ostatnio Paweł Dudek postanowił nieco zmienić format utworu „Ruda tańczy jak szalona” i pokazać go w zupełnie innym świetle.

Nie każdy wokalista potrafiłby zmienić swój jeden z bardziej dynamicznych kawałków w coś takiego. Jak widać, dla prawdziwego artysty niemożliwe nie istnieje. Ponadto należy wspomnieć, że teledysk do kawałka pt. „Ruda tańczy jak szalona” ma już ponad 120 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Która wersja podoba wam się bardziej?

Być może nowa akustyczna odsłona utworu trafi w gusta prezenterów radiowych i już niedługo będziecie mogli usłyszeć go w największych stacjach radiowych.

Zobacz również: Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!
  2. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  3. Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.