Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-03T09:50:00+02:00 Windstar z nowością podbije rynek disco polo? Gorąca premiera już w sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/windstar-z-nowoscia-podbije-rynek-disco-polo-goraca-premiera-juz-w-sieci-1596057990.jpg
Reklama

Windstar z nowością podbije rynek disco polo? Gorąca premiera już w sieci!

Redakcja , 03 Sierpień 2020  09:50
Windstar z nowością podbije rynek disco polo? Gorąca premiera już w sieci!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ta uzdolniona formacja wyrusza na podbój świata muzyki tanecznej ze swoją najnowszą produkcją. Posłuchajcie koniecznie!

Reklama

Nic bardziej nie cieszy fanów disco polo od nowości prezentowanych w okresie wakacyjnym - jest to bowiem czas ogromu muzycznych niespodzianek, co publika muzyki tanecznej lubi najbardziej. Ten zespół jest tego świadom i przygotował coś, co z pewnością się sympatykom muzyki tanecznej spodoba!

Zobacz również: Momentami robi się gorąco! Wokalistka disco polo w wyjątkowym, premierowym wydaniu!

Mowa o zespole Windstar, który znamy z kilku ciekawych produkcji. Wśród nich wymienić możemy m.in. utwory "Gorąca miłość", "Ona nie chce", "Jestem" czy "Bursztynowe oczy". Formacja powstała w 2007 roku i ma za sobą wiele koncertów zagranych m.in. w USA. 

Zespół Windstar może pochwalić się koncertowaniem z największymi sławami disco, takimi jak formacja Akcent czy Top Girls. Z pewnością takie towarzystwo motywuje, zatem formacja postanowiła zaskoczyć swoich fanów nowością, która może sporo namieszać w świecie disco polo!.

Mowa o utworze "Ta szalona dziewczyna" zrealizowanym we współpracy z Łukaszem Sienickim i Marcinem Książakiem tworzącymi wspólny duet Noizz Bros. Duet ten stoi m.in. za przebojem "Mama ostrzegała", także wątpliwościom nie podlega fakt, że panowie znajdą się na rzeczy. Klip do utworu to ciekawa historia, która opowiedziana wokalem jednego z członków zespołu stanowi bardzo dobrą, wakacyjną propozycję. Sprawdźcie sami - klip znajdziecie poniżej!

Zobacz również: Zespół Daj To Głośniej przygotowują petardę by z hukiem zatrząść rynkiem muzyki tanecznej! Wiemy, co przygotowali!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!
  2. Hit disco polo 2020 zyskał nowe brzmienie. Nowa odsłona może być konkurencją dla oryginału?!
  3. Gwiazdor disco polo idzie za ciosem?! MiłyPan szuka kolejnej wielkiej gwiazdy do projektu!
  4. Artysta disco polo gotowy ożenić się mimo wszystko? Przed Wami elektryzująca nowość!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej