Reklama
Polecamy


Reklama

Windstar z nowością podbije rynek disco polo? Gorąca premiera już w sieci!

2020-08-03T09:50:00+02:00 Windstar z nowością podbije rynek disco polo? Gorąca premiera już w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/windstar-z-nowoscia-podbije-rynek-disco-polo-goraca-premiera-juz-w-sieci-1596057990.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Ta uzdolniona formacja wyrusza na podbój świata muzyki tanecznej ze swoją najnowszą produkcją. Posłuchajcie koniecznie!

Reklama

Nic bardziej nie cieszy fanów disco polo od nowości prezentowanych w okresie wakacyjnym - jest to bowiem czas ogromu muzycznych niespodzianek, co publika muzyki tanecznej lubi najbardziej. Ten zespół jest tego świadom i przygotował coś, co z pewnością się sympatykom muzyki tanecznej spodoba!

Zobacz również: Przepiękny i emocjonalny utwór grupy Fisher upubliczniony! Fani disco polo zachwyceni nową produkcją!

Mowa o zespole Windstar, który znamy z kilku ciekawych produkcji. Wśród nich wymienić możemy m.in. utwory "Gorąca miłość", "Ona nie chce", "Jestem" czy "Bursztynowe oczy". Formacja powstała w 2007 roku i ma za sobą wiele koncertów zagranych m.in. w USA. 

Zespół Windstar może pochwalić się koncertowaniem z największymi sławami disco, takimi jak formacja Akcent czy Top Girls. Z pewnością takie towarzystwo motywuje, zatem formacja postanowiła zaskoczyć swoich fanów nowością, która może sporo namieszać w świecie disco polo!.

Mowa o utworze "Ta szalona dziewczyna" zrealizowanym we współpracy z Łukaszem Sienickim i Marcinem Książakiem tworzącymi wspólny duet Noizz Bros. Duet ten stoi m.in. za przebojem "Mama ostrzegała", także wątpliwościom nie podlega fakt, że panowie znajdą się na rzeczy. Klip do utworu to ciekawa historia, która opowiedziana wokalem jednego z członków zespołu stanowi bardzo dobrą, wakacyjną propozycję. Sprawdźcie sami - klip znajdziecie poniżej!

Zobacz również: Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!
  2. Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!
  3. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.