Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-01T10:30:00+01:00 Wokalistka disco polo odseparowała się od wielu znajomych! Zrobiła to dla siebie! https://disco-polo.info/uploads/news/red-queen-w-szczerym-podsumowaniu-2020-rokujpg.jpg
Reklama

Wokalistka disco polo odseparowała się od wielu znajomych! Zrobiła to dla siebie!

Redakcja , 01 Styczeń 2021  10:30
Wokalistka disco polo odseparowała się od wielu znajomych! Zrobiła to dla siebie!
Źródło zdjęć: Facebook Asia Korycka
Reklama

Wokalistka disco polo postanowiła napisać, za co jest wdzięczna i co takie wydarzyło się w jej życiu w 2020 roku.

Reklama

Asia Korycka, która jest wokalistką i liderką grupy Red Queen przyznała publicznie, że podchodzi do życia z dystansem. Należy do grona ludzi, którzy są realistami i chłodno patrzą na świat. Trzeba przyznać, że ten rok był wyjątkowy dla nas wszystkich. Zostaliśmy wystawieni na wszelkiego rodzaju próby.

Zobacz również: Zarąbista para pojawiła się w disco polo! To będzie największy sztos całego YouTube

Być może ten trudny czas, pozwolił nam zweryfikować, kto tak naprawdę jest życzliwy, a kto patrzy na nas przez pryzmat chciwości i korzyści dla siebie. Artystka muzyki tanecznej postanowiła publicznie podsumować 2020 rok. Asia nie kryła, że to nie był łatwy, ani łaskawy czas dla niej. 

Jednakże nie traci nadziei na lepsze jutro. W końcu za rogiem czycha Nowy Rok. Wiadomo, że wraz z początkiem nowego, rodzi się nadzieja i wiara w przyszłość.

Asia Korycka znana jako Red Queen, bardzo obszernie podsumowała obecny rok:

„Kończy się stare, zaczyna nowe..Cóż mogę powiedzieć o roku 2020? Na pewno nie był dla mnie łaskawy i lekki. Każdy tydzień, miesiąc był wyzwaniem i oczekiwaniem co dalej, kiedy to wszystko się skończy, kiedy wrócę do tego co kocham.. Niestety w tym roku się nie doczekałam więc żyję nadzieją że 2021 będzie nieco lepszy. Od zawsze byłam realistką i nie patrzę na świat przez różowe okulary. Wokół mnie działo się dużo dobra ale i zła a o tym też nie można zapominać bo pewne problemy, przejścia kształtują charakter człowieka. Bynajmniej tak mówią. Na pewno w Nowy Rok wchodzę silniejsza, z wiedzą że nie każdy kto się śmieje jest twoim przyjacielem. Wielu ludzi w tym roku "odseparowałam" od siebie ale to tylko dlatego że nie chce czuć się bardziej samotna niż jak jestem sama. Dziękuję 2020-2021 czekam na lepsze czasy.”

My oczywiście w imieniu całej redakcji disco-polo.info życzymy wam samych wspaniałości na ten nadchodzący Nowy Rok! Aby był łaskawy, w zdrowiu i lepszy od obecnego. 

Zobacz również: Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej rzuca fanów disco polo na kolana! Co za pupa!
   

Reklama
Zobacz teledysk: RED QUEEN - Za Tobą szalałam, w Tobie się kochałam (Official Video)
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!
  2. Wokalista disco polo z okazji wyjątkowego jubileuszu dziękuje fanom! Godne podsumowanie działalności
  3. Mega gorącą sesją na śniegu gwiazdy disco polo! Ponętne stringi dodają fotografii pikanterii.
  4. To koniec! Znany wokalista disco polo pożegnał się z branżą! Co z zespołem?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej