Reklama
Polecamy


Reklama

Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

2020-09-16T10:00:00+02:00 Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/wulkan-wdzieku-i-seksapilu-w-prywatnym-wyznaniu-co-dreczy-etne-i-jak-sobie-z-tym-radzi-1598817236.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Reklama


Życie gwiazd

Artystka dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami o wielu niewiadomych, które niesie ze sobą przyszłość

Reklama

Życie gwiazd chociaż piękne, niejednokrotnie nie jest usłane różami. Problemy i rozterki pojawiają się także i w ich życiu. Poza wielką odpowiedzialnością jaką niesie ze sobą sława, muszą także dźwigać na swych barkach codzienne obowiązki i przeciwności losu. Jeśli na spokojnie przeanalizujemy temat, to możemy dojść do wniosku, że Artyści mają w życiu równie trudno, jak zwykły człowiek.

Zobacz również: Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!

Spoglądając na Etnę, widzimy, że to niezwykle piękna kobieta, wulkan energii, seksapilu i kobiecości. Perfekcyjne ciało, strój idealnie podkreślający sylwetkę oraz nogi sięgające nieba. Czy taka gwiazda może mieć jakiekolwiek problemy lub zmartwienia? Odpowiedź jest bardzo prosta, bo życie nie oszczędza nas wszystkich. Jak na swoim Instagramie napisała Artystka:

Ostatni weekend wakacji, jak to szybko minęło, co nam przyniesie ten rok szkolny? Dziwne to czasy, dziwna ta edukacja za czasów mego syna. W tamtym roku strajk nauczycieli, teraz #pandemia, a my rodzice w epicentrum tego rozgardiaszu

Przyszłość niejednemu z nas spędza sen z powiek, właśnie dlatego, że nie wiemy, co przyniesie kolejny dzień. Wyjścia w tej sytuacji są dwa. Możemy się zamartwiać i przejmować, chociaż na większość spraw nie mamy żadnego wpływu. Możemy także wziąć przykład z Artystki i nawet w najtrudniejszej sytuacji szukać pozytywnych stron. Etna radzi, aby przede wszystkim cieszyć się tym, co mamy:

ale trzeba cieszyć się tym, co niesie życie. Doceniać trudy, wyciągać wnioski, czerpać doświadczenia, gdyż życie bez problemów byłoby jałowe, człowiek sam siebie nie zna do końca, a sytuacje trudne, kryzysowe otwierają przed nami tajemnice naszej osobowości.

Trudno się z nią nie zgodzić! Mamy nadzieję, że wszelkie zmartwienia, zarówno Artystki, jak i Wasze, znikną jak najszybciej. Tymczasem  mamy coś, aby zatrzymać jeszcze na chwilę lato.

{randomNews2|

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!
  2. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  3. To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.