Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-16T10:00:00+02:00 Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/wulkan-wdzieku-i-seksapilu-w-prywatnym-wyznaniu-co-dreczy-etne-i-jak-sobie-z-tym-radzi-1598817236.jpg
Reklama

Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Redakcja , 16 Wrzesień 2020  10:00
Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial/
Reklama

Artystka dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami o wielu niewiadomych, które niesie ze sobą przyszłość

Reklama

Życie gwiazd chociaż piękne, niejednokrotnie nie jest usłane różami. Problemy i rozterki pojawiają się także i w ich życiu. Poza wielką odpowiedzialnością jaką niesie ze sobą sława, muszą także dźwigać na swych barkach codzienne obowiązki i przeciwności losu. Jeśli na spokojnie przeanalizujemy temat, to możemy dojść do wniosku, że Artyści mają w życiu równie trudno, jak zwykły człowiek.

Zobacz również: Szok! Centymetry od wpadki gwiazdy disco polo! Chwila nieuwagi i pupa na wierzchu!

Spoglądając na Etnę, widzimy, że to niezwykle piękna kobieta, wulkan energii, seksapilu i kobiecości. Perfekcyjne ciało, strój idealnie podkreślający sylwetkę oraz nogi sięgające nieba. Czy taka gwiazda może mieć jakiekolwiek problemy lub zmartwienia? Odpowiedź jest bardzo prosta, bo życie nie oszczędza nas wszystkich. Jak na swoim Instagramie napisała Artystka:

Ostatni weekend wakacji, jak to szybko minęło, co nam przyniesie ten rok szkolny? Dziwne to czasy, dziwna ta edukacja za czasów mego syna. W tamtym roku strajk nauczycieli, teraz #pandemia, a my rodzice w epicentrum tego rozgardiaszu

Przyszłość niejednemu z nas spędza sen z powiek, właśnie dlatego, że nie wiemy, co przyniesie kolejny dzień. Wyjścia w tej sytuacji są dwa. Możemy się zamartwiać i przejmować, chociaż na większość spraw nie mamy żadnego wpływu. Możemy także wziąć przykład z Artystki i nawet w najtrudniejszej sytuacji szukać pozytywnych stron. Etna radzi, aby przede wszystkim cieszyć się tym, co mamy:

ale trzeba cieszyć się tym, co niesie życie. Doceniać trudy, wyciągać wnioski, czerpać doświadczenia, gdyż życie bez problemów byłoby jałowe, człowiek sam siebie nie zna do końca, a sytuacje trudne, kryzysowe otwierają przed nami tajemnice naszej osobowości.

Trudno się z nią nie zgodzić! Mamy nadzieję, że wszelkie zmartwienia, zarówno Artystki, jak i Wasze, znikną jak najszybciej. Tymczasem  mamy coś, aby zatrzymać jeszcze na chwilę lato.

{randomNews2|

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Nowość disco polo podbija sieć. Ta piosenka coś przypomina!
  2. Wzruszające oblicze Artysty disco polo! Gwiazdor znalazł się w szczerym polu!
  3. Półnaga gwiazda disco polo kusi pięknym ciałem na kuchennym blacie! Uwaga! Dla ludzi o mocnych nerwach!!
  4. Angelika z Top Girls powaliła na kolana publikacją. Czarne kozaki wokalistki disco polo podkreśliły jej zgrabne nogi.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej