Reklama
Polecamy


Reklama

Nikt nie przyszedł na koncert popularnego zespołu disco polo?! Artyści dodali poruszający film!

2020-09-01T21:20:00+02:00 Nikt nie przyszedł na koncert popularnego zespołu disco polo?! Artyści dodali poruszający film! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/nikt-nie-przyszedl-na-koncert-popularnego-zespolu-disco-polo-artysci-dodali-poruszajacy-film-1598988061.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Artyści disco polo pojawili się na scenie, jednak, jak sami poinformowali w sieci... publiczności nie było

Reklama

Koniec wakacji to zazwyczaj intensywny czas koncertowy. Nie inaczej jest w tym roku, choć jest zdecydowanie trudniej. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która sparaliżowała rynek disco polo. Czy w czasie pandemii koncerty zapełniają się publiką?

Zobacz również: Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!

Do ciekawej sytuacji doszło podczas jednego z koncertów Long & Junior. Artyści pojawili się na scenie, jednak, jak sami poinformowali w sieci... publiczności nie było!

Jak to możliwe? Long i Junior to formacja, która na rynku jest od wielu lat, przez co mają grono oddanych fanów w całej Polsce! To wydaje się wręcz niewykonalne!

Prawda jest taka, że Artyści zdecydowali się wkręcić odbiorców na Facebooku, na który wrzucili film ze wspomnianą wcześniej informacją.

Okazało się, że pod sceną były tłumy, które rozochocone chciały się dalej bawić! Long i Junior zagrali świetną rolę przed kamerą wkręcając, że na wydarzeniu nikt się nie pojawił - musimy przyznać, że na początku nagrania byli bardzo wiarygodni!

Sprawdźcie wspomniane nagranie - daliście się nabrać na początku wideo?

Zobacz również: To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Świat disco polo przywitał nowego członka! Gwiazdor znanej formacji został ojcem!
  2. Magda Narożna już tak nie wygląda! Wokalistka disco polo wywołała tym burzę w sieci!
  3. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.