Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-01-04T20:00:00+01:00 Pilne! Gwiazdę disco polo czeka bardzo poważny zabieg serca! Jego wyniki są przerażające! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/gwiazdora-disco-polo-czeka-bardzo-powazny-zabieg-serca-co-z-koncertami-uwielbianej-grupy-muzyki-tanecznej-1578160843.jpg
Reklama

Pilne! Gwiazdę disco polo czeka bardzo poważny zabieg serca! Jego wyniki są przerażające!

Redakcja , 04 Styczeń 2020  20:00
Pilne! Gwiazdę disco polo czeka bardzo poważny zabieg serca! Jego wyniki są przerażające!
Źródło zdjęć: facebook.com/michaljr78
Reklama

Wokalista disco polo trafił do szpitala! To właśnie tam postawiono mu diagnozę. Jego wyniki badań są przerażające

Reklama

Z pewnością nie tak wymarzył sobie początek roku uwielbiany wokalista disco polo - Michał Jeleń bardziej znany jako Junior. 

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zatrzęsą branżą muzyczną?! Czekaliśmy na to 18 lat!

Zawsze uśmiechnięty i sympatyczny artysta disco polo ma poważne problemy z sercem przez co musi się poddać zabiegowi. Wszystko z powodu niestabilnej pracy tego narządu.

Wokalista disco polo po powrocie z trasy koncertowej po USA wylądował w szpitalu, gdyż jego serce pracowało nieprawidłowo. "w szpitalu udało się ustabilizować sytuację ale niestety powtórzyła się ponownie i wyniki były już jednoznaczne" - przyznał Michał Jeleń. Niestety konieczny i nieunikniony jest zabieg, podczas którego będą wprowadzać mu sondę do serca. Wokalista disco polo cały czas jest pod opieką specjalistów.

Mimo, że sytuacja jest poważna artysty disco polo nie opuszcza dobry humor. Jak wyznał nam w rozmowie ma po prostu za dużo miłości w sobie i serce tego nie wytrzymuje

Mamy nadzieję, że zabieg przebiegnie sprawnie i problemy z sercem zakończą się na dobre. Michał obiecał, że będzie na bieżąco informował fanów jak się czuje za pomocą mediów społecznościowych.

Jeśli chodzi o koncerty zespołu Long & Junior to wszystko udało się pogodzić i nie będzie problemów z występami uwielbianego duetu disco polo. Ze względu na zabieg niestety musi zostać przesunięta realizacja teledysku do najnowszego utworu

Trzymamy kciuki, że zabieg przebiegnie pomyślę i problemy znikną. Z pewnością fani disco polo również będą trzymali kciuki za Michała. 

Zobacz również: Zwycięscy popularnego programu disco polo z genialną premierą! To nowa siła na rynku muzycznym?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Biust gwiazdy disco polo hitem tej relacji?! Tak ponętnie dawno nie było!
  2. Gwiazdor disco polo ma przegwizdane?! Artysta porusza ciężkie położenie wielu branż!
  3. Ten utwór skradnie Wasze serca! Genialna premiera disco polo pt. 'Dziewczyna ze snu" dostępna!
  4. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo zachwyca idealnymi pośladkami! 'Nooo odważnie'

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej