2023-12-12T21:00:00+01:00 Poważny zabieg na sercu gwiazdy disco polo! Junior wraca do zdrowia! Michał Jeleń z Long & Junior dzieli się swoją walką o zdrowie po zabiegu serca, dziękując zespołowi medycznemu i zapowiadając powrót na scenę https://disco-polo.info/uploads/news/powazny-zabieg-na-sercu-gwiazdy-disco-polo-junior-wraca-do-zdrowiajpg.jpg Disco-Polo.info

Poważny zabieg na sercu gwiazdy disco polo! Junior wraca do zdrowia!


Michał Jeleń z Long & Junior dzieli się swoją walką o zdrowie po zabiegu serca, dziękując zespołowi medycznemu i zapowiadając powrót na scenę

Autor: Adam Begier, 12 Grudzień 2023  21:00
Źródło zdjęć: facebook.com/longandjuniorteam
Poważny zabieg na sercu gwiazdy disco polo! Junior wraca do zdrowia!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Rajmund zachwyca fanów nowością "Potępiony II" – Czy to hit na lata?
 2. Nowa produkcja zespołu Classic – zapowiedź muzycznego hitu na lato!
 3. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
Reklama

  Disco polo, muzyka łącząca pokolenia i budząca emocje, niejednokrotnie była świadkiem osobistych historii jej twórców. Tym razem centrum uwagi stanął Michał Jeleń, znany szerzej jako Junior z popularnego duetu Long & Junior, który podzielił się swoją intymną historią walki o zdrowie.

  Junior z Long & Junior: Walka o zdrowie

  Junior, od lat rozgrzewający serca fanów swoją muzyką, ostatnio stanął przed poważnym wyzwaniem zdrowotnym. Problemy z sercem, z którymi zmagał się od dłuższego czasu, doprowadziły do konieczności przeprowadzenia zabiegu ablacji serca. Ta delikatna procedura, mająca na celu przywrócenie prawidłowego rytmu serca, została przeprowadzona w Górnośląskim Centrum Medycznym - I Oddziale Kardiologii w Ochojcu.

  Podziękowania i nowy rozdział

  Junior, nie zapominając o tych, którzy stali u jego boku w tym trudnym czasie, wyraził swoją wdzięczność za profesjonalizm i opiekę, jaką otrzymał. Skierował swoje podziękowania do zespołu ablacyjnego, a w szczególności do Doktora Marcin Wita, Doktora Seweryna Nowaka oraz Pani Profesor Katarzyny Mizia-Stec. W swoim wpisie na mediach społecznościowych artysta podkreślił nie tylko profesjonalne podejście personelu medycznego, ale również ich empatię i zaangażowanie.

  Junior, z humorem odnosząc się do doświadczenia, stwierdził, że "jeszcze nikt tak głęboko nie zajrzał do mojego serca". Jego słowa, nacechowane wdzięcznością, nie tylko odzwierciedlają ulgę po udanym zabiegu, ale także radość i optymizm związany z powrotem do normalności.

  Wyraził również radość z możliwości powrotu na scenę, co bez wątpienia jest świetną wiadomością dla fanów disco polo. Oznacza to, że niebawem będą mogli ponownie cieszyć się energią i pasją, jaką Junior wraz z zespołem wnosi do swojej muzyki.

  Wpływ na świat disco polo

  Ta osobista historia Michała Jelenia, ukazująca jego walkę i zwycięstwo nad problemami zdrowotnymi, jest ważnym przypomnieniem o kruchości ludzkiego życia, ale i o sile, jaką daje wsparcie i profesjonalizm medyczny. Dla świata disco polo, który zawsze był blisko ludzkich emocji i doświadczeń, taka historia stanowi nie tylko cenny przekaz, ale także inspirację.

  Junior, wracając do zdrowia i na scenę, przypomina o znaczeniu zdrowia, które często bierzemy za pewnik. Jego historia może zainspirować innych, by dbali o swoje zdrowie i nie ignorowali sygnałów, które może wysyłać organizm.

  Reklama

  Long & Junior - Bądź Moją Królową

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Natalia Siemieniecka zaskakuje fanów! Jej nowy look to HIT tego lata! Jest nie do poznania!
  2. Adam Chrola zaskakuje nowością pt. "Samotność"! Sprawdź najnowszą premierę Disco Polo!
  3. Ogień na scenie! Gwiazdor disco polo Kamil Kossakowski zrobił wielkie show! Ten koncert DiscoBoys zapamiętają na długo VIDEO
  4. Czadowa Mamuśka rozpala zmysły: Pikantne fotki Kariny Malinowskiej podbijają świat disco polo
  5. To najlepsze koncerty? Skolim rozgrzał Grodków do czerwoności! Zobacz, co wydarzyło się na koncercie króla latino!
  6. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
  7. Mega Premiera: Massive - Szkolna Love! To prawdziwe dobre disco polo!
  8. Top Girls z Nowym Hitem "Tylko na mnie"! Teledysk Prosto z Włoch

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie