2017-03-19T20:41:00+01:00 Milionerzy z Long & Junior! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/03/Milionerzy-z-Long-Junior.jpg

Milionerzy z Long & Junior!

Redakcja , 19 Marzec 2017  20:41
Milionerzy z Long & Junior!
Źródło zdjęć:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Już od ponad 16 lat Panowie z formacji Long & Junior raczą nas bardzo dobrymi produkcjami, które są oglądane miliony razy w internecie m.in. na łamach disco-polo.info.   Jarek i Michał mogą się pochwalić ogromną ilością wyświetleń m.in. ...

Reklama

Już od ponad 16 lat Panowie z formacji Long & Junior raczą nas bardzo dobrymi produkcjami, które są oglądane miliony razy w internecie m.in. na łamach disco-polo.info.

 

Jarek i Michał mogą się pochwalić ogromną ilością wyświetleń m.in. ich „Kolorowa sukienka” została obejrzana 48 milionów razy, „Tańcz, tańcz” na liczniku ma 45 milionów, „Bądź moją królową” to ponad 25 milionów, a „Piosenka dla dziewczyny” przekroczyła niedawno 10 milionów.

 

Od tych milionów może zakręcić się w głowie, ale jak powtarzają Panowie z formacji Long & Junior to zasługa ich ciężkiej pracy. Ostatnio w wywiadzie dla telewizji Disco Polo Music wspomnieli również o „kupowanych wyświetleniach”, którymi się brzydzą i nie tolerują zespołów, które próbują sobie nienaturalnie pomóc!

 

My chłopakom życzymy kolejnych sukcesów i milionowych wyświetleń, a dla fanów grupy Long & Junior mamy bardzo dobrą wiadomość niebawem nowość, która jak zwykle pojawi się na disco-polo.info.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo zachwyca idealnie zgrabnym ciałem! Takiej figury zazdrości jej cała Polska!
  2. Taneczna premiera disco polo podbije listy przebojów?! Fani zachwyceni nowością twórcy hitu 'Lody'!
  3. Uwielbiany zespól disco polo w repertuarze weselnym! Grupa Eratox przeskoczy konkurencję!
  4. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Fani wniebowzięci! Wygląda bardzo dziewczęco!
  5. Zespół Weekend z niesamowitą premierą! Czy ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?!
  6. Internet zapłonął! Ogromny dekolt wokalistki disco polo odsłonił biust! Fani komentują 'brak mi słów'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami