Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-08T07:30:00+02:00 Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/spragniona-celebrytka-o-czym-marzy-kajra-1598827760.jpg
Reklama

Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!

Redakcja , 08 Wrzesień 2020  07:30
Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!
Źródło zdjęć: instagram.com/superkajra
Reklama

Artystka wyznała na swoim Instagramie, czego jej brakuje i za czym tak bardzo tęskni

Reklama

Wydawać by się mogło, że sławne gwiazdy show biznesu mają niemalże wszystko, czego zapragną. Oczywiście pod warunkiem, że są to rzeczy materialne, które realnie da się pozyskać. Trudniej jest z rzeczami niematerialnymi, bo tu już zaczynają się schody, bardzo strome.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zszokował fanów?! Takiego rozpoczęcia roku nikt się nie spodziewał

W ostatni weekend wakacji Kajra wraz ze Sławomirem dali koncert w Świeciu. Ich występ pełen był super przebojów, świetnej zabawy oraz cekinów, które sprawiły, że Artystka disco polo błyszczała jeszcze bardziej! Kajra przyznała, że bawiła się świetnie, co zresztą widać na zdjęciach, które opublikowała na swoim Instagramie.

Artystka napisała także, że bardzo brakuje jej takich spotkań z publicznością na koncertach, które dają jej wielką siłę do dalszego działania.

Obecnie panująca sytuacja nie oszczędza Artystów muzycznego show biznesu. Chociaż koncerty powoli wracają, to niejedna gwiazda przyzna, że jest ich zdecydowanie za mało.

Kajra w swoim wpisie mocno podkreśla, jak bardzo chciałaby koncertować i spotykać się z publicznością, tak jak to było możliwe jeszcze kilka miesięcy temu. Jeśli ktoś ma pomysł, jak to zrobić, oczywiście z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, to bez zastanowienia powinien zgłosić się z tym do Kajry. Artystka na pewno będzie wdzięczna za radę.

Kajrze i innym gwiazdom życzymy, aby sytuacja koncertowa wróciła do normy. Mamy nadzieję, że stanie się to jak najszybciej, bo sami tęsknimy za tego typu wydarzeniami.

Zobacz również: Najsłynniejszy Polski detektyw u boku gwiazd disco polo! Są sceny z wesela Krzysztofa Rutkowskiego!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć tu Kajra #a #tak #ja #bawiłam #się #wczoraj #na #koncercie !!!! Szczerze - bardzo nam ich brakuje ! Brakuje nam spotkań z Wami - wymiany energii - tego ogromu pracy i przyjemności jaka się z tym wiązała. ???? Może macie jakieś pomysły na to by artyści mogli grać ? Żeby organizatorzy nie bali się tych imprez, koncertów robić, a publiczność nie bała się przychodzić ???? Dotyczy to całego sektora artystycznego ! My #gramybezpiecznie ... Ktoś Coś ??? Nasz sezon koncertowy wczoraj się zaczął i skończył ... ????‍♀️????‍♀️????‍♀️ #a #grać #się #chce ! @slawomir_gwiazda_rock_polo #cześćtusławomir #czućpiniądz #rockpolo #what #kajra #eye #see

Post udostępniony przez Magdalena Kajra Kajrowicz (@superkajra)

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?
  2. Najsłynniejszy Polski detektyw u boku gwiazd disco polo! Są sceny z wesela Krzysztofa Rutkowskiego!
  3. Popularny zespół disco polo świętuje swój jubileusz! Na ich koncie znajdują się same hity!
  4. Mega gorąca sesja pięknej gwiazdy disco polo. Artystka poruszyła wyobraźnie fanów!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej