Reklama


Reklama

Wielki przebój disco polo odświeżony! Posłuchajcie zupełnie nowej wersji!

2018-12-19T10:29:00+01:00 Wielki przebój disco polo odświeżony! Posłuchajcie zupełnie nowej wersji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/wielki-przeboj-disco-polo-odswiezony-posluchajcie-zupelnie-nowej-wersji-1544622397.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Słyszeliście już niezwykłą nowość?!

Reklama

W muzyce disco polo nie brakuje kultowych hitów, które na zawsze zostaną w pamięci fanów dobrej zabawy. Przeboje takie jak "Jesteś szalona", "Bara bara", czy "Ona tańczy dla mnie"zna i kocha cała Polska. Jednym z takich hitów jest propozycja od formacji Domino pt. "Filmowa miłość".

Tak kocha się, tylko w filmach, rzeczywistość, jest już inna. Inny głos, inna twarz - ten fragment refrenu z pewnością zna większość osób 

Zobacz również: Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!

Dziś w naszym serwisie pojawiła się odświeżona wersja utworu pt. "Filmowa miłość". To wielki ukłon w stronę fanów, którzy uwielbiają stare przeboje w nowym brzmieniu.

Zapraszamy do wysłuchania nowości i oceny jej za pomocą systemu komentarzy. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!
  2. Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?
  3. Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.