Reklama


Reklama

Wielka tragedia wokalisty disco polo w USA!

2019-03-25T13:00:00+01:00 Wielka tragedia wokalisty disco polo w USA! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/wielka-tragedia-wokalisty-disco-polo-w-usa-1553449336.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Marek Żurobski - Facebook
Reklama


Ogólna

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych miał spełnić marzenia o nowym początku. Ale jego losy potoczyły się tragicznie…

Reklama

Minęło 21 lat od momentu, gdy wokalista zespołu Marek Żurobski przeprowadził się do Ameryki. Tam, u boku drugiej żony, Iwony, chciał zawalczyć o lepsze życie. Po kilkanaście godzin dziennie pracował na budowie u ukraińskiego biznesmena. Znajdował czas na uciechy życia i zdrady. W końcu Iwona powiedziała: „Dość” i złożyła pozew o rozwód. Został sam. Los się na nim zemścił

Zobacz również: Piosenka disco polo podbija polskiego YouTube’a?! To ogromny sukces znanego i przystojnego wokalisty!

Pewnego dnia poczuł w nogach ból. Z czasem stał się tak dojmujący, że nie pozwalał w nocy zmrużyć oka i uniemożliwiał podjęcie pracy. Lekarze orzekli, że to miażdżyca tętnic nóg. Niezbędna okazała się amputacja kończyn. Nie mógł zarabiać, więc stał się bezdomnym. Sytuacja przytłacza Marka, ale nie skarży się, bo jak mówi, to, co go spotkało to kara za swoje winy. Fakt, że od ludzi dobrej woli otrzymał protezę, dał mu nadzieję na odmianę losu. Na drugą uzbierał dzięki śpiewaniu na ulicy. Jednak dzień przed początkiem rehabilitacji, która miała nauczyć chodzenia na protezach, potrąciła go ciężarówka. 

Zobacz również: Dom nie jest jej jedynym azylem! Wokalistka disco polo zdradziła tajemnicę, gdzie czuje się najlepiej!

Przeżył, ale nogi spuchły i nie może korzystać z protez. Jego pokuta trwa

Losy artysty zostały opisane w opowieści „Ameryka.pl” - Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!
  2. Magda Narożna zniknęła z social mediów! Wokalistkę disco polo zaatakowała choroba!
  3. Pikantne sceny artystek hulają w sieci! Słynne siostry z disco polo zachwycają coraz odważniejszymi kadrami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.