2015-07-08T02:01:00+02:00 Premiera utworu: Strych – Przez noc po dzień https://disco-polo.info/uploads/news/2015/07/11143603_981998185185436_6997917169855401875_o.jpg

Premiera utworu: Strych – Przez noc po dzień

Redakcja , 08 Lipiec 2015  02:01

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Premiera utworu: Strych – Przez noc po dzień
Źródło zdjęć:
Reklama

Co można robić przez noc aż po dzień? Słuchać muzyki disco polo, w tym najnowszego numeru grupy Strych. Ekipa z Hrubieszowa nie zwalnia tempa i ujawnia kolejną nowość. Inni młodzi artyści powinni brać z nich przykład.   Utwór ,,Przez noc po d...

Reklama

Co można robić przez noc aż po dzień? Słuchać muzyki disco polo, w tym najnowszego numeru grupy Strych. Ekipa z Hrubieszowa nie zwalnia tempa i ujawnia kolejną nowość. Inni młodzi artyści powinni brać z nich przykład.

 

Utwór ,,Przez noc po dzień” to polskojęzyczna interpretacja znanego światowego przeboju ,,Domino Dancing”, który w oryginale wykonują Neil Tennant i Christopher Lowe. Zespół Strych stanął przed wymagającym zadaniem zmierzenia się z zagraniczną piosenką. Co z tego wyszło? Sprawdźcie sami!

 

3 lipca zespół Strych wystąpił na Disco Hit Festival w Kobylnicy. Grupa wykonała utwór ,,Wschodni gaj”, bardzo entuzjastycznie przyjęty przez zgromadzoną publiczność. Czy piosenka ,,Przez noc po dzień” spotka się z równie pozytywnym odzewem fanów disco polo?

 

Mimo skromnego stażu na rynku disco polo, grupa Strych cieszy się dużą popularnością. Biorąc pod uwagę ich niegasnący pęd twórczy, przyszłość zespołu wygląda naprawdę obiecująco. Tak trzymać panowie!

 

Zapoznajcie się z najnowszym utworem grupy Strych. Być może piosenka zapewni Wam stałą rozrywkę przez noc aż po dzień…

 

Strych – Przez noc po dzień [Domino Dancing]

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!
  2. Byłe wokalistki zespołu Top Girls wydały specjalne oświadczenie. Gwiazdy disco polo zdradziły powody odejścia!
  3. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  4. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  5. Prześliczne dziewczyny ze Szpilek zapozowały w krótkich miniówkach! 'Wow ale piękności!' - komentują fani disco polo!
  6. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo kusi zdjęciami! Uwagę skupia ogromny dekolt odsłaniający biust!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami