Reklama
Polecamy


Reklama

Artysta disco polo potrzebuje pomocy. Stracił nogi i mieszkanie! "Nie zostawimy Marka w potrzebie" – zapowiada Andre.

2018-04-05T07:50:00+02:00 Artysta disco polo potrzebuje pomocy. Stracił nogi i mieszkanie! "Nie zostawimy Marka w potrzebie" – zapowiada Andre. https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/artysta-disco-polo-potrzebuje-pomocy-stracil-nogi-i-mieszkanie-nie-zostawimy-marka-w-potrzebie-zapowiada-andre-1522941684.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / Anita X Aneta
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista utrzymuje się ze śpiewania pod kościołami lub na ulicy. Potrzebuje pieniędzy zarówno na życie jak i na zakup protez oraz rehabilitację

Reklama

Takiego obrotu sprawy z pewnością nikt się nie spodziewał. Marek Żurobski członek formacji Domino, którą z pewnością znacie z takiego hitu disco polo jak "Filmowa miłość" w maju 1998 roku wyjechał do USA za lepszym życiem.

Jak informuje tygodnik "Na żywo" takie ono było, do czasu... Zaczęło się od bólu łydek, początkowo krótkiego, z czasem niepozwalającego zmrużyć w nocy oka. Diagnoza – zapchanie tętnic dolnych. Konieczna była amputacja najpierw jednej, potem drugiej nogi. Obecnie artysta utrzymuje się ze śpiewania pod kościołami lub na ulicy. Marek potrzebuje pieniędzy zarówno na życie jak i na zakup protez oraz rehabilitację. 

Poruszeni jego historią są nie tylko fani muzyki disco polo ale również jej przedstawiciele, a wśród nich Andre. Artysta wysłał Markowi kilka słów wsparcia i przelał pieniążki na konto akcji. Obojętny również nie jest Zenon Martyniuk, formacja E-maill, Diadem, Imperium czy Cliver. Artyści nie tylko pomagają Markowi, ale również namawiają do tego innych. – Nie zostawimy Marka w potrzebie – zapowiada Andre. Więcej na temat tragedii Marka Żurobskiego znajdziecie w najnowszym wydaniu wspomnianego tygodnika "Na żywo"

Aby wspomóc artystę kliknij tutaj  i poznaj szczegóły

Ref: Tak kocha się tylko w filmach, rzeczywistość jest już inna. Inny głos,inna twarz - To nie jest to... 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust!
  2. Dramatyczne chwile w życiu uwielbianej wokalistki disco polo! Gwiazda trafiła do szpitala!
  3. Wzruszająca piosenka disco polo już podbija internet. Utwór zdobywa serca wszystkich fanów.


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.