2021-02-08T08:15:00+01:00 Weselne przeboje na Instagramie MamyGinekolog! Wśród nich hit Zenka Martyniuka i Masters! Mamaginekolog zebrała ponad 5 mln złotych dla WOŚP. Na jej Instagramie pojawiły się znane przeboje disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/weselne-przeboje-na-instagramie-mamyginekolog-wsrod-nich-hit-zenka-martyniuka-i-mastersjpg.jpg Disco-Polo.info

Weselne przeboje na Instagramie MamyGinekolog! Wśród nich hit Zenka Martyniuka i Masters!


Mamaginekolog zebrała ponad 5 mln złotych dla WOŚP. Na jej Instagramie pojawiły się znane przeboje disco polo

Autor: Adam Begier, 08 Luty 2021  08:15
Źródło zdjęć: instagram.com/mamaginekolog/ instagram.com/emilievivre/
Weselne przeboje na Instagramie MamyGinekolog! Wśród nich hit Zenka Martyniuka i Masters!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Tłumy na koncercie Czadomana Gwiazdor disco polo zrobił show w Sokółce!
 2. Tak grają gwiazdy disco polo! Bayera w wielkim hicie "Popłyniemy" skradł serca na Plaży Patelnia | VIDEO
 3. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
Reklama

  Gdy oczy wielu internautów były skierowane na to co dzieje się podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w telewizji, polska blogerka kolejny rok z rzędu podbijała internet. Dzięki pomocy rodziny, przyjaciół i swoich obserwatorów dokonała niemożliwego sprzedając rekordową ilość e-produktów, z których zysk przekazała na WOŚP. A to wszystko m.in. w rytm weselnych przebojów.

  Zobacz również: Playboys - Dzieweczka: Gorąca Premiera na Lato 2024! To prawdziwy hit? Posłuchaj!

  MAMAGINEKOLOG ZEBRAŁA PONAD 5 MILIONÓW ZŁOTYCH DLA WOŚP!

  Nicole Sochacki-Wójcicka, działająca od wielu lat w sieci pod nickiem Mamaginekolog w trzy dni zebrała ponad 5 milionów złotych. „Nicole... brak słów, jesteś wyjątkowa”, „Robisz wielkie rzeczy! Brawo dla całego teamu Mamyginekolog i fundacji Ernesta” piszą internauci komentując jej poczynania. Nicola mimo ogromnej popularności jest osobą niebywale skromną, stąd też sukces zawdzięcza nie tylko sobie, ale przede wszystkim swoim obserwatorom

  Mamy to !!! Netto 5 377 782 (kwota bez podatku VAT) - która w waszym imieniu poprzez naszą @fundacjaernesta zasili w tym tygodniu konto @fundacjawosp (Brutto 5 845 670zł) To jest coś niesamowitego!!! To wy w to uwierzyliście, że ubiegłoroczny rekord jest do pobicia ( i to jak ) to wy dokonaliście niemożliwego. Dziękujemy całym naszym zespołem

  – napisała MamaGinekolog udostępniając zdjęcie z finałowego namiotu.

  W związku z 29. finałem WOŚP Nicole Sochacki-Wójcicka zdecydowała się na współpracę z wieloma znanymi osobami, które podobnie jak Ona działają w sieci i z pasji tworzą autorskie produkty. W ten sposób powstało wiele e-produktów, które z inicjatywy Jej męża sprzedawano również w e-pakiecie składającym się z:

  e-booka “7 #Instalekcji na początek” Joanny Banaszewskiej

  e-booka “Meksykańska Kuchnia dla Każdego” Agi Orłowskiej

  e-booka “Zdrowe Koktajle dla Całej Rodziny” Zielonych Koktajli

  e-booka “Wegańskie Przekąski na Imprezę” Anna Sudoł

  e-booka “Jajeczne śniadanie z Jakubem Kuroniem” Kuby Kuronia

  audiobajki “Zosia i Składka Charytatywna” Marty Stojanowej

  e-booka “7 Tricków Makijażowych Manosy” Agaty Herbut

  e-booka “Instaserial o gotowaniu dla dzieci” Alicji Jaczewskiej

  e-booka “Na Zdrowie” Karoliny Zych-Rozpędowskiej

  Presetów “LILYLIFE - Lightroom Mobile - special edition”

  mini-albumu z piosenkami w wykonaniu Emilii Lubańskiej-Jóźwiak

  e-booka “English Stories by Pukkalifestyle” Mai Kołodziejczyk

  e-gier ”Zimowe Mrukituki” Marysi Frydrych-Szewczyk

  E-booki autorstwa Nicole Sochacki-Wójcickiej: e-booka “Instaserial o Gotowaniu” e-booka “Instaserial o Gotowaniu - Dokładka” e-booka “Instaserial o Miłości” e-booka “Instaserial o Ślubie”

  WESELNE PRZEBOJE NA INSTAGRAMIE MAMYGINEKOLOG

  Osoby zaproszone do współpracy nie były przypadkowe, gdyż nad projektem pracowano od wielu miesięcy. Aby jednak jeszcze bardziej przybliżyć wszystkim sylwetki zaangażowanych w projekt twórców i tym samym zwiększyć promocję e-produktów zaplanowano z każdym z nich Instragramowy Live. Wisienką na torcie okazał się ten, podczas którego zorganizowano zabawę „Jaka To melodia”, podczas której puszczano weselne przeboje.

  W roli przysłowiowego Dj-a wystąpiła Emilia Lubańska-Jóźwiak, która ze sceną weselną związana jest od wielu lat. Wokalistka ma na swoim koncie piękne oprawy muzyczne ślubów jak również m.in. występ na jednej scenie z Zenkiem Martyniukiem, którego fragment utworu puszczono podczas transmisji live. Nie zabrakło również szlagieru grupy Masters pt. „Żono Moja”, który także był jedną z muzycznych zagadek. Internetowa ‘impreza’ spotkała się z pozytywnym odbiorem internautów, którzy ochoczo udzielali się w komentarzach. Po kilkudziesięciu minutach do transmisji Live dołączyła Hello.zos twórczyni przepięknych audiobajek dla dzieci, która jak było można zauważyć również bawiła się doskonale.

  PONAD 5 MLN WPŁYNĘŁO NA KONTO WOŚP

  Melduję wykonanie zadania Przed chwilą kwota 5 413 152 zł trafiła na konto @fundacjawosp Raz jeszcze dziękujemy Wam za wsparcie. Bez Was nie byłoby tego sukcesu Z tego miejsca chciałam również podziękować firmie @favillier za wpłatę 30090zł oraz niezawodnej ekipie @mojkrajtakipiekny która wspiera nas od zawsze - a tym razem zasilili za naszym pośrednictwem konto WOŚP kwotą 5280zł. Siema – poinformowała na profilu Fundacji Ernesta Małgorzata Sochacka, która była jedną z najbardziej zaangażowanych osób w cały projekt.

  Finalnie Nicole Sochacki-Wójcicka zebrała ponad 5 milionów złotych, co jest ogromnym sukcesem jej całego teamu.

  MamaGinekolog jest m.in. założycielką Fundacji Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego i właścicielką firmy Roger Publishing. Wspólnie ze swoim zespołem tworzy m.in. ubranka dla wcześniaków, koszule nocne, figi poporodowe i piżamy dla kobiet. Jest także twórcą tematycznych segregatorów m.in. poszerzających wiedzę medyczną nie tylko mam, ale również samych kobiet i mężczyzn. Dzięki jej internetowej rewolucji kobiety m.in. zwracają uwagę na to, czym mają pobieraną cytologię i jak istotna w tym badaniu jest specjalna szczoteczka do tego przeznaczona. Dla wielu internautów Nicole Sochacki-Wójcicka jest nadzieją współczesnej ginekologii, dlatego tym bardziej na uwagę zasługuje fakt, że mimo wielkiej sympatii do muzyki klasycznej, potrafi bawić się również przy weselnych przebojach co jasno pokazuje, że muzyka powinna przede wszystkim łączyć, a nie dzielić.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Weselne-przeboje-na-Instagramie-MamyGinekolog-1.jpg
  Plik Weselne-przeboje-na-Instagramie-MamyGinekolog-2.jpg
  Reklama

  Akcent - Przez Twe Oczy Zielone

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Znakomity Koncert Andre w Nowym Sączu - Disco Polo na Najwyższym Poziomie!
  2. Kordian rozgrzał Bysinę! Zobacz tłumy szalejące na koncercie króla góralskiego Disco Polo
  3. Sławomir Świerzyński Bayer Full szokuje na TikToku! Wykonanie "BFF" Young Leosi stało się viralem! Będzie duet?
  4. To najlepsze koncerty? Skolim rozgrzał Grodków do czerwoności! Zobacz, co wydarzyło się na koncercie króla latino!
  5. Polsat Hit Festiwal Wygrywa Weekend! Rekordowa Oglądalność i Niezapomniane Emocje
  6. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! "Światła jak diamenty" podbija parkiety i serca fanów!
  7. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
  8. Polacy kochają disco?! Woners podbija Kętrzyn: Zobacz tłumy na jego koncercie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie