Reklama


Reklama

Walka Magdy Narożnej z Etną. Koniec sielskich relacji w disco polo?!

2020-11-08T20:51:00+01:00 Walka Magdy Narożnej z Etną. Koniec sielskich relacji w disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/walka-magdy-naroznej-z-etna-koniec-sielskich-relacji-w-disco-polo-1604751713.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial
Reklama


Życie gwiazd

Świat muzyki tanecznej zadrżał! Wokalistki disco polo stanęły do walki

Reklama

Branża disco polo słynie ze znakomitych relacji między artystami. Wszyscy stawiają na szacunek i ogólne wsparcie. Doświadczeni muzycy udzielają cennych wskazówek „młodzieży”, a znani i popularni już twórcy wymieniają się spostrzeżeniami i doświadczeniami między sobą.

Zobacz również: Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?

Rzadko dochodzi do zaburzenia tej harmonii, jednak ostatni wpis jednej z najpopularniejszych wokalistek w branży, mocno zaprzeczył wyżej opisanym wrażeniom. Joanna Kaczanowska, znana w branży jako Etna, dodała post wraz ze zdjęciem, na którym pojawiła się również Magda Narożna.

Najbardziej jednak uwagę zwraca opis: „...Walka na smierć i życie, moja z @madziapim...”. Świat muzyki tanecznej na moment zadrżał, jednak z reszty opisu dowiadujemy się, że chodzi o pojedynek w popularnym programie na jednym z kanałów, który poświęcony jest tematyce disco polo.

Obie panie miały okazję zmierzyć się w konkurencjach przygotowanych przez producentów audycji, a wzmianka o walce na śmierć i życie, miała oczywiście wymiar humorystyczny i jasno wskazuje na doskonałe relacje między obiema gwiazdami.

Komu będziecie kibicować w tej potyczce?

Zobacz również: Znany wokalista disco polo o bezdomności! "Ktoś się zlituje, ktoś przygarnie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.
  2. Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.
  3. Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.