Reklama


Reklama

Walentynki w rytmie Disco Polo już dziś! Zobacz kto wystąpi na wielkiej gali!

2019-02-15T01:32:00+01:00 Walentynki w rytmie Disco Polo już dziś! Zobacz kto wystąpi na wielkiej gali! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/walentynki-w-rytmie-disco-polo-juz-dzis-zobacz-kto-wystapi-na-wielkiej-gali-1550190774.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Na scenie w Opolu nie zabraknie największych gwiazd muzyki disco polo

Reklama

Już dziś wielkie wydarzenie z muzyką disco polo! Największe gwiazdy disco polo przyjadą do Opola!

Impreza, zaplanowana na 15 lutego nie została odwołana i odbędzie się według wcześniej zamierzonego planu.

Szanowni Państwo,
Informujemy i uspokajamy, że pomimo zapowiedzi wprowadzenia przez Prezydenta RP żałoby narodowej w dniach 14-16 lutego 2019 r., zaplanowany na dzień 15 lutego koncert Walentynki w rytmie Disco Polo, odbędzie się zgodnie z planem -
napisali organizatorzy tłumacząc się z podjętej decyzji:
Jednocześnie wskazujemy, że uznajemy zasadność i szanujemy fakt wprowadzenia przez Pana Prezydenta RP żałoby narodowej po śmierci Jana Olszewskiego, jednakże z uwagi na zbliżający się termin koncertu, liczne zobowiązania oraz poczynione nakłady, nie możemy odwołać ani zmienić terminu zaplanowanej imprezy.

PLEJADA GWIAZD DISCO POLO W OPOLU

Na scenie w Opolu nie zabraknie największych gwiazd muzyki disco polo w tym zespołów Mig, Piękni i Młodzi, Boys, Defis, Masters, Playboys oraz Spontan.

Publiczność podczas imprezy pod hasłem Walentynki w rytmie disco polo usłyszy takie przeboje jak  "Niespotykany kolor", "Wymarzona", "Wolność", "Ja w to nie wierzę", "Portret na niebie", "Kocham się w Tobie" oraz kilka nowych propozycji, które całkiem niedawno pojawiły się na rynku muzycznym

Zobacz również: Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!
  2. Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  3. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.