2021-12-12T14:27:00+01:00 Urodzinowa impreza Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full już dzisiaj w TVP! To wielkie święto muzyki dis https://disco-polo.info/uploads/news/urodzinowa-impreza-slawomira-swierzynskiego---bayer-full-juz-dzisiaj-w-telewizji-polskiej-to-bedzie-wielkie-swieto-muzyki-disco-polojpg.jpg

Urodzinowa impreza Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full już dzisiaj w TVP! To wielkie święto muzyki disco polo!

Redakcja , 12 Grudzień 2021  14:27
Urodzinowa impreza Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full już dzisiaj w TVP! To wielkie święto muzyki disco polo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Na scenie poza Sławomirem Świerzyńskim i grupą Bayer Full pojawiły się także topowe gwiazdy disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Podczas niezwykłego benefisu Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full na jednej scenie zaprezentowały się największe gwiazdy disco polo!

Zobacz również: Huczne urodziny Pauliny z Energy Girls! Gwiazda czaruje w gorącej stylizacji | ZDJĘCIA

“40 lat minęło jak jeden dzień" - tymi słowami kultowej piosenki najlepiej podsumować można osiągnięcie jakiego dokonał jeden z najpopularniejszych gwiazdorów disco polo!

Reklama

Sławomir Świerzyński to popularny lider uwielbianej formacji Bayer Full. Gwiazdor disco polo przez cztery dekady swojej kariery stworzył niezliczoną ilość hitów, które stały się ogólnopolskimi przebojami. Kawałki takie jak: “Blondyneczka”, “Majteczki w kropeczki”, czy “Wszyscy Polacy” to prawdziwa klasyka gatunku!

Aż trudno w to uwierzyć, ale Sławomir Świerzyński już od 40 lat zachwyca fanów swoją niebagatelną twórczością. Słynny wokalista disco polo postanowił z tej okazji zorganizować wyjątkowy benefis, który będzie okazją do wielu wspomnień i podsumowań!

Cała śmietanka gwiazd disco polo na 40-leciu Sławomira Świerzyńskiego

Huczne wydarzenie odbyło się dwa miesiące temu w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca. Na scenie poza dostojnym jubilatem pojawiły się także topowe gwiazdy disco polo. To były naprawdę niezapomniane urodziny!

Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć artystów, z którymi Sławomir Świerzyński rozpoczynał przygodę z disco polo m.in. Boys, Shazza, Classic, Mister Dex, Redox, Mejk, czy Fanatic. To jednak nie wszystkie atrakcje o jakie zadbali organizatorzy!

Reklama

Wystąpią m.in. Boys Andre, Power Play, Shazza, Classic, Mister Dex, Redox, Mejk, czy Fanatic

Benefis zespołu Bayer Full uświetnią także młodzi artyści, który w branży pojawili się zupełnie niedawno, ale już zdążyli w niej sporo namieszać. Mowa o takich gwiazdach jak chociażby Andre, Power Play, czy Patrycja Runo. Jeśli do tego zestawu dorzucimy gości z zagranicy na czele z Drupim i grupą Opus, to otrzymujemy iście wybuchową mieszankę, która każdego widza dosłownie wryje w fotel!

Urodzinową imprezę zespołu Bayer Full już dzisiaj wyemituje stacja TVP2. Początek dwuczęściowej relacji punktualnie o godzinie 20:00! Tego nie można przegapić! To będzie wielkie święto muzyki disco polo!

Zobacz również: Marcin Miller BOYS pokazał się z ukochaną mamą! Podobieństwo jest uderzające!

Reklama

ANDRE - TO WESELE

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: ANDRE - TO WESELE
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Taneczna premiera Adama Chroli podbija serca fanów! Zdolny muzyk disco polo stworzył hit wszystkich imprez okolicznościowych?!
  2. Znana wokalistka disco polo zamknęła pewien rozdział życia! Natalia Siemieniecka z Top Girls chwali się wyjątkowym osiągnięciem!
  3. Córka znanego wokalisty disco polo pójdzie w ślady ojca?! Gesek pochwalił się jej talentem
  4. Znani artyści odświeżyli swój wielki przebój disco polo! Fani komentują - 'To prawdziwy Sztos'!
  5. Magda Narożna pielęgnuje relacje z córką 'Lubicie czasami przewrócić świat do góry nogami'? Do sieci trafił niezwykle zabawny kadr wokalistki.
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  7. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  8. Gwiazdor disco polo podzielił się radością w sieci! Marcin Miller BOYS otrzymał wyjątkowy dowód sympatii!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami