2021-09-17T16:45:00+02:00 To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku https://disco-polo.info/uploads/news/to-najwieksze-przeboje-marcina-millera---boys-z-poczatkow-jego-tworczosci-lezka-kreci-sie-w-okujpg.jpg

To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku

Redakcja , 17 Wrzesień 2021  16:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys

Gwiazdor disco polo przed trzy dekady swojej kariery stworzył niezliczoną ilość hitów, które wielokrotnie zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów

Reklama

Kompilacja o nazwie “The best of mix” zawiera takie muzyczne petardy jak: “Ty i ja”, “Chwile dwie”, “Miłość”, “Jesteś ładna”, czy “To nie USA”.

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi robi karierę na wybiegu! Gwiazda disco polo wygląda jak rasowa modelka?!

Fani disco polo z łezką w oku wspominają szalone lata 90-te. To niezwykle piękny czas, który w muzyce już nigdy się nie powtórzy. Romantyczne kawałki, melodyjne aranże i to coś, co sprawiało, że z proste z pozoru utwory pokochała cała Polska!

Marcin Miller to charyzmatyczny lider znanej formacji Boys. Gwiazdor disco polo przed trzy dekady swojej kariery stworzył niezliczoną ilość hitów, które wielokrotnie zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów. Kawałki takie jak: “Szalona”, “Wolność”, czy “Chłop z Marur” to szlagiery bez których nie może odbyć się żaden koncert artysty!

Reklama

Marcin Miller regularnie umieszcza w sieci muzyczne niespodzianki, które są prawdziwym rarytasem dla wielu fanów disco polo. W końcu dyskografia gwiazdora jest naprawdę bogata i nie sposób spamiętać wszystkich jego kawałków!

Lider zespołu Boys postanowił tym razem zabrać fanów w podróż do lat 90-tych! To niezapomniany czas, który każdy wspomina z łezką w oku! W sieci pojawiła się niezwykła składanka hitów Marcina Millera z początków jego twórczości! Cóż to za radosna wiadomość!

Kompilacja o nazwie “The best of mix” zawiera takie muzyczne petardy jak: “Ty i ja”, “Chwile dwie”, “Miłość”, “Czy nie”, “Jesteś ładna”, czy “To nie USA”. To 25 minut doskonałej zabawy przy muzyce jednego z największych gigantów disco polo!

Wielbiciele Marcina są wniebowzięci. To ich ulubione przeboje!

Reklama

“Stare piosenki Boysiaków przywracają dużo wspomnień”

“Dawne czasy ale się pamięta te piosenki”

“Bardzo fajny Mix Marcinie”

Niezwykła składanka disco polo przywołała fanom wiele muzycznych wspomnień. To przeboje, które nigdy się nie zestarzeją!

Zobacz również: Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: BOYS - THE BEST OF MIX CZ.2
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Ten instrument to hit! Popularna wokalistka disco polo uczy się grać na ukulele! Jak jej idzie?!
  2. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
  3. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
  4. Popularny zespół Basta wraca do gry! Gwiazdorzy disco polo zdradzili plany na przyszłość!
  5. Nowość niezwykłego duetu disco polo podbija sieć! To będzie nowy hit wszystkich dyskotek?!
  6. Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
  7. Śliczna gwiazda disco polo odsłoniła ponętne kształty! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi!
  8. Premiera dla zakochanych?! Gwiazdor disco polo zaskoczył wyjątkową nowością 'Dla Ciebie'! Ten utwór może podbić listy przebojów!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami