2017-08-04T15:14:00+02:00 Takie wyróżnienia to tylko w Ostródzie - Gratulujemy! Wynik jest imponujący! Organizatorzy Festiwalu w Ostródzie po raz kolejny docenili osiągnięcia artystów - rozdano 17 nagród. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/08/takie-wyroznienia-to-tylko-w-ostrodzie-gratulujemy-1501801791.jpg Disco-Polo.info

Takie wyróżnienia to tylko w Ostródzie - Gratulujemy!


Autor: Goliat, 04 Sierpień 2017  15:14
Źródło zdjęć: materiały własne

Wynik jest imponujący! Organizatorzy Festiwalu w Ostródzie po raz kolejny docenili osiągnięcia artystów - rozdano 17 nagród.

Takie wyróżnienia to tylko w Ostródzie - Gratulujemy!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Justyna Lubas prezentuje nowość pt. ”Ucieknijmy”! Zobacz przedpremierę!
  2. DiscoBoys i Raider zaskakują fanów! ”Awinion” w nowej wersji może podbić całą scenę disco polo!
  3. Te piosenki porwały całą Polskę w 2005 roku! Tego słuchało się na każdej imprezie
Reklama

Z roku na rok Festiwal w Ostródzie bije rekordy popularności, co jest zrozumiałe zważywszy na dobór i imponującą listę artystów. 

Zarówno artyści jak i fani naszego rodzimego gatunku śmiało przyznają, że tworzy się tu niesamowity klimat na który pracuje się latami. Jednakże wspomniana impreza, to również okazja do docenienia trudów pracy. Mianowicie co roku podczas (obecnie) dwudniowej imprezy rozdawane są nagrody, których w tym roku także nie zabrakło.

Jako ekipa największego serwisu poświęconego muzyce disco polo & dance serdecznie gratulujemy artystom osiągniętych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne

__

Poniżej prezentujemy szczegółową listę tegorocznych wyróżnień.

Nagrody 22 OFMT w Ostródzie

1. Nagroda Burmistrza Miasta Ostróda - Extazy

2. Grand Prix Festiwalu Boys

3. Debiut Roku Enjoy

4. Nagroda Specjalna Firmy - Fonograficznej Green Star - Classic

5. Lifetime Achievement Award for La Bouche

6. Wokalista roku Jorrgus

7. Wokalistka roku Top Girls

8. Zespół roku Akcent

9. Za całokształt pracy artystycznej dla Zespołu Weekend

10. Dla najlepszej formacji tanecznej - Milano

11. Za najlepsze opracowanie artystyczne 2017 After Party

12. Nagroda specjalna firmy (Mlekovita – Power Play

13. Za najlepszy teledysk Exaited

14. Dla Łukasza Sienickiego twórcy muzycznego za wkład i rozwój muzyki tanecznej .

15. Statuetka Morliny ( hit sezonu grillowego ) Boys

16. Statuetka zwycięzca ,,Złota 20-stka " Akcent ,, Przez Twe oczy zielone "

17. Nagroda publiczności 22 OFMT Ostróda - Akcent

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Skolim zaskoczył fanów! Nowy produkt ”Bebecita” już dostępny w jego sklepie i to w jakim rozmiarze – to prawdziwa gratka
  2. Szykuje się duet roku w disco i latino?! Daniel Martyniuk i król latino?
  3. Maskotki i Pudzian Band z hitem ”Skacz do Góry 2025”! Takiej piosenki dla dzieci jeszcze nie było
  4. Paula Karpowicz-Zimecka zmienia styl? „Chyba pokochałam garnitury” – nowy wizerunek gwiazdy disco polo
  5. Marcin Miller zaskoczył nową wersją ”Zakochałem się w niej”! Fani disco polo nie mogą przestać słuchać
  6. Tysiące fanów nie mogą się mylić! „Całą Noc” zespołu Diadem to taneczna petarda w świecie disco polo
  7. ”Dajcie se siana!” – Sobota ostro odpowiada na falę hejtu po z gwiazdą disco polo
  8. Mateusz Rajski czaruje fanów – jego nowe nagranie to coś więcej niż zwykły cover
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły