Reklama


Reklama

Wielka szansa dla zespołów disco polo! Wystąp na Festiwalu w Ostródzie 2020!

2020-02-24T10:30:00+01:00 Wielka szansa dla zespołów disco polo! Wystąp na Festiwalu w Ostródzie 2020! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/wielka-szansa-dla-mlodych-zespolow-disco-polo-wystep-na-festiwalu-w-ostrodzie-2020-1582486117.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Impreza powraca do Ostródy. Wydarzenie jest również ogromną szansą dla zespołów, które dopiero rozpoczynają karierę

Reklama

Cała Polska czekała na te informacje. W końcu zostały ogłoszone debiuty tegorocznej imprezy, która jest jedną z bardziej prestiżowych wydarzeń w świecie disco polo.

Zobacz również: Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!

Fani disco polo w tym roku dość późno dowiedzieli się o Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej. Impreza powraca do Ostródy. Wydarzenie jest również ogromną szansą dla debiutujących zespołów, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie disco polo.

Niedawno na oficjalnej stronie Facebookowej wytwórni Green Star - została ogłoszona informacja odnośnie debiutów:

- Uwaga !!!! Debiuty na 25 Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej !!!! Debiuty odbędą się dzień wcześniej przed głównym koncertem , tj . w Amfiteatrze w Ostródzie w dn 24.07 ( piątek) Zwycięzca wystąpi w koncercie finałowym w dn. 25.07 w Czerwonych Koszarach na głównej scenie . Zespoły które zajmą miejsca 2-4 otrzymają bilety na koncert gwiazd. Zgłoszenia na koncert DEBITÓW należy wysyłać na maila greenstar@post.pl ( wybrane zespoły zostaną powiadomione do dnia 6.05) Zgłoszenie :
- 1. Nazwa zespołu
- 2.telefon kontaktowy oraz mail
3. Skład zespołu ( ilość osób )
4. Mp3 utworu , teledysk , ( dowolny utwór)
5. Fotografia zespołu . Wszystkie dane wysyłamy na mail greenstar@post.pl do dnia 30.04.2020

Macie swoje typy jeśli chodzi o tegorocznych debiutantów? Przypomnijmy, że będzie to już XXV edycja OFTM, więc tym bardziej będzie to ogromne wyróżnienie dla zwycięzcy debiutów, który wystąpi na dużej scenie 25 lipca.

Zobacz również: Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. WOW! Wokalistka disco polo pozuje w skąpej bieliźnie! W tle kominek, a na dworze mróz!
  2. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  3. Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.