2020-02-24T10:30:00+01:00 Wielka szansa dla zespołów disco polo! Wystąp na Festiwalu w Ostródzie 2020! Impreza powraca do Ostródy. Wydarzenie jest również ogromną szansą dla zespołów, które dopiero rozpoczynają karierę https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/wielka-szansa-dla-mlodych-zespolow-disco-polo-wystep-na-festiwalu-w-ostrodzie-2020-1582486117.jpg Disco-Polo.info

Wielka szansa dla zespołów disco polo! Wystąp na Festiwalu w Ostródzie 2020!


Autor: Goliat, 24 Luty 2020  10:30
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Impreza powraca do Ostródy. Wydarzenie jest również ogromną szansą dla zespołów, które dopiero rozpoczynają karierę

Wielka szansa dla zespołów disco polo! Wystąp na Festiwalu w Ostródzie 2020!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Dożynki Gminy Kornowac z wyjątkowym koncertem Teresy Werner
  2. Seniorita” od Oskaro na szczycie letnich hitów? Gorący klimat singla podbija świat disco polo
  3. Skolim, Stachursky i Tede razem na Roztańczonym PGE Narodowym 2025 z premierą „Lato w Polsce”
Reklama

Cała Polska czekała na te informacje. W końcu zostały ogłoszone debiuty tegorocznej imprezy, która jest jedną z bardziej prestiżowych wydarzeń w świecie disco polo.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Nowy Hit Disco Polo na weselach: „Przysięga” od Bayera i Justyny Lubas podbija serca fanów!

Fani disco polo w tym roku dość późno dowiedzieli się o Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej. Impreza powraca do Ostródy. Wydarzenie jest również ogromną szansą dla debiutujących zespołów, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie disco polo.

Niedawno na oficjalnej stronie Facebookowej wytwórni Green Star - została ogłoszona informacja odnośnie debiutów:

- Uwaga !!!! Debiuty na 25 Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej !!!! Debiuty odbędą się dzień wcześniej przed głównym koncertem , tj . w Amfiteatrze w Ostródzie w dn 24.07 ( piątek) Zwycięzca wystąpi w koncercie finałowym w dn. 25.07 w Czerwonych Koszarach na głównej scenie . Zespoły które zajmą miejsca 2-4 otrzymają bilety na koncert gwiazd. Zgłoszenia na koncert DEBITÓW należy wysyłać na maila greenstar@post.pl ( wybrane zespoły zostaną powiadomione do dnia 6.05) Zgłoszenie :
- 1. Nazwa zespołu
- 2.telefon kontaktowy oraz mail
3. Skład zespołu ( ilość osób )
4. Mp3 utworu , teledysk , ( dowolny utwór)
5. Fotografia zespołu . Wszystkie dane wysyłamy na mail greenstar@post.pl do dnia 30.04.2020

Macie swoje typy jeśli chodzi o tegorocznych debiutantów? Przypomnijmy, że będzie to już XXV edycja OFTM, więc tym bardziej będzie to ogromne wyróżnienie dla zwycięzcy debiutów, który wystąpi na dużej scenie 25 lipca.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Olsztyńska Gala Disco Polo 25 października! Kto wystąpi

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 24 Luty 2020  10:30

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Pan Krewka zaskoczył fanów nowością „Zapominam się przy tobie” i takim teledyskiem z Chorwacji
  2. Kiedy startuje Disco Star 2025?
  3. „Amore” Mariusza Misztala w kilka dni staje się numerem jeden wśród nowości
  4. Skolim w Pytaniu na śniadanie na antenie TVP2 w poniedziałek 15 września!
  5. Mega premiera! Massive z nowością „Pierwszy raz” odsłania sekretny finał miłosnej opowieści sprzed lat
  6. Gorąca Angelika Żmijewska! Wygląda jak gwiazda Hollywood
  7. Monika Chwajoł trafiła do szpitala, nagła operacja! Co się stało?
  8. Czadowa Mamuśka prezentuje premierę „Czy pamiętasz” nowa propozycja w klimacie disco polo
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły