Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-21T15:34:00+01:00 Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej powraca do Ostródy! Fani disco polo zachwyceni! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/ogolnopolski-festiwal-muzyki-tanecznej-powraca-do-ostrody-fani-disco-polo-zachwyceni-1582222684.jpg
Reklama

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej powraca do Ostródy! Fani disco polo zachwyceni!

Redakcja , 21 Luty 2020  15:34
Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej powraca do Ostródy! Fani disco polo zachwyceni!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Na kogo czekacie najbardziej? Macie swoich wykonawców, których chcielibyście usłyszeć podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie

Reklama

Fani disco polo mogą odetchnąć z ulgą. To już pewne, jeden z najbardziej obleganych festiwali muzyki disco polo odbędzie się w Ostródzie! Cała Polska czekała na potwierdzenie tej informacji!

Zobacz również: Dawid Narożny będzie walczył o prawa do wykonywania utworów Pięknych i Młodych?! Mamy wypowiedź gwiazdy

W sieci pojawiła się wzmianka, że impreza odbędzie się na pewno. Co więcej, wydarzenie powróci do pierwotnego miejsca, przez wielu uznanego za stolicę disco polo, czyli do Ostródy. Niektórzy mogą czuć się zawiedzeni faktem, że impreza będzie jednodniowa ale z pewnością wydarzenie będzie dopieszczone pod każdym względem.

Wiadomo, że eventy, które są z ramienia World Media – cechują się ogromną precyzją i organizacją na najwyższym poziomie. Robert Klatt napisał na swoim profilu Facebookowym:

- A więc wszystko jasne XXV OFMT odbędzie się w Ostródzie. Warto dodać, że impreza odbędzie się w sobotę 25 lipca, więc z pewnością wydarzenie będzie cieszyć się sporą frekwencją. Tym bardziej, że fani będę mieli kolejną okazje do spotkania ze swoimi największymi idolami ze świata disco polo.

Na kogo czekacie najbardziej? Macie swoich wykonawców, których chcielibyście usłyszeć podczas XXV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie?

Zobacz również: Szok! Centymetry od wpadki gwiazdy disco polo! Chwila nieuwagi i pupa na wierzchu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo zdecydował się na wielką inwestycję w siebie! Czy to dobre posunięcie?!
  2. Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!
  3. Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!
  4. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej