Reklama
Polecamy


Reklama

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej powraca do Ostródy! Fani disco polo zachwyceni!

2020-02-21T15:34:00+01:00 Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej powraca do Ostródy! Fani disco polo zachwyceni! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/ogolnopolski-festiwal-muzyki-tanecznej-powraca-do-ostrody-fani-disco-polo-zachwyceni-1582222684.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Na kogo czekacie najbardziej? Macie swoich wykonawców, których chcielibyście usłyszeć podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie

Reklama

Fani disco polo mogą odetchnąć z ulgą. To już pewne, jeden z najbardziej obleganych festiwali muzyki disco polo odbędzie się w Ostródzie! Cała Polska czekała na potwierdzenie tej informacji!

Zobacz również: Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!

W sieci pojawiła się wzmianka, że impreza odbędzie się na pewno. Co więcej, wydarzenie powróci do pierwotnego miejsca, przez wielu uznanego za stolicę disco polo, czyli do Ostródy. Niektórzy mogą czuć się zawiedzeni faktem, że impreza będzie jednodniowa ale z pewnością wydarzenie będzie dopieszczone pod każdym względem.

Wiadomo, że eventy, które są z ramienia World Media – cechują się ogromną precyzją i organizacją na najwyższym poziomie. Robert Klatt napisał na swoim profilu Facebookowym:

- A więc wszystko jasne XXV OFMT odbędzie się w Ostródzie. Warto dodać, że impreza odbędzie się w sobotę 25 lipca, więc z pewnością wydarzenie będzie cieszyć się sporą frekwencją. Tym bardziej, że fani będę mieli kolejną okazje do spotkania ze swoimi największymi idolami ze świata disco polo.

Na kogo czekacie najbardziej? Macie swoich wykonawców, których chcielibyście usłyszeć podczas XXV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie?

Zobacz również: Ukochana Dawida Narożna odkryła skrywany talent! Gwiazdor disco polo pęka z dumy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!
  2. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!
  3. Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.