2023-06-26T19:29:00+02:00 Zespół Konkret nowa siła na rynku disco polo! Zobaczcie przedpremierą teledysku pt. "Hej Maleńka&quo Zespół Konkret - debiut na scenie muzycznej z utworem "Hej Maleńka". Letnia miłość i energia disco polo. Premiera teledysku 27 czerwca! https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-konkret-nowa-sila-na-rynku-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Zespół Konkret nowa siła na rynku disco polo! Zobaczcie przedpremierą teledysku pt. "Hej Maleńka"


Zespół Konkret - debiut na scenie muzycznej z utworem "Hej Maleńka". Letnia miłość i energia disco polo. Premiera teledysku 27 czerwca!

Autor: Goliat, 26 Czerwiec 2023  19:29
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Zespół Konkret nowa siła na rynku disco polo! Zobaczcie przedpremierą teledysku pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Obowiązkowy utwór na wesele?! Bayera i Justyna Lubas w niesamowitym duecie 'Przysięga' - to najlepszy hit disco polo tego roku?
 2. Skolim prowadzi luksusowy styl życia?! Helikopter na koncerty i wyjątkowe BMW w kolorze różu! Jest numerem 1 w Polsce?!
 3. Premiera Nowej Piosenki "KIEDY TATO GRAŁ" Już Jutro! Lares i Kaszubska Influencerka w Niezwykłym Duecie
Reklama

  Zespół Konkret, składający się z dwóch utalentowanych muzyków - Maćka i Szymona, jest niezwykłym duetem, którego historia sięga już trzech lat wstecz. Ich muzyczna podróż rozpoczęła się od wyznaczenia sobie ambitnego celu - debiutanckiego koncertu na festiwalu w Ostródzie. Niestety, ich plany zostały opóźnione przez nagłą pandemię, która spowodowała odwołanie festiwalu. Jednakże, zespół nie poddał się i kontynuował pracę nad swoim pierwszym singlem.

  Debiutancki numer: "Hej Maleńka"

  Piosenka "Hej Maleńka" powstała dokładnie 2,5 roku temu i była owocem wielu godzin spędzonych w studio nagraniowym. Mimo że utwór został ukończony stosunkowo dawno temu, pozostawał on przez wiele miesięcy w szufladzie, gdyż zespół musiał podjąć ważne decyzje dotyczące swojej kariery. Jednakże, przez ten czas, Maciek i Szymon nie próżnowali i kontynuowali pisanie kolejnych utworów, czekając na odpowiedni moment do wydania swojego debiutanckiego singla.

  Początki fascynacji muzyką disco polo

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Zespół Konkret od dawna jest związany z muzyką disco polo. Już od kilku lat tworzyli część grupy "neonowejfamilii", składającej się z kilkunastu osób, która wspólnie wybierała się na festiwale do Ostródy i Olsztyna. W swoich neonowych koszulkach, obserwowali występy różnych artystów, w tym młodych zespołów, zainspirowanych tym widokiem zdecydowali się sami spróbować swoich sił na scenie. To właśnie tam, podczas tych muzycznych wydarzeń, zrodziła się myśl o założeniu własnego zespołu.

  "Hej Maleńka" - opowieść o letniej miłości

  Piosenka "Hej Maleńka" to prawdziwa propozycja na letnie szaleństwo i wakacyjne emocje. Jej akcja rozgrywa się na imprezie w jednym z klubów, gdzie podczas występu zespołu, jeden z wokalistów dostrzega uroczą fankę stojącą przy scenie. Wzajemna przyciągająca się energia sprawia, że zaczynają flirtować, a wszystko wskazuje na to, że rodzi się między nimi gorące uczucie. "Hej Maleńka" to melodyjna i porywająca kompozycja, która zapewnia doskonałe towarzystwo podczas letnich przygód.

  Premiera i teledysk

  Nad realizacją teledysku do "Hej Maleńka" czuwała renomowana firma PN Media, znana ze swojego profesjonalizmu i kreatywności. Efektem ich współpracy jest pełen energii i emocji klip, który idealnie oddaje atmosferę utworu. Wszystko to możecie już wkrótce zobaczyć, ponieważ premiera teledysku odbędzie się już 27 czerwca!

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Letnie Wibracje: SKOON i Matt Palmer podbijają internet hitem pt. "MIRINDA"!
  2. Zespół Demeters zaskakuje wykonaniem wielkiego hitu "Żono moja" NA ŻYWO!
  3. Gorąca Letnia Premiera: "Tylko tylko" Dawid Narożny i TKM! Mega hit lata?
  4. Magik Band & Romeo - Czerwone Jabłuszko! Gorąca premiera prosto z gór! Taki klimat kochają Polacy!
  5. Dżasta w gorącej premierze pt. "Pamiętam" podbija rynek disco polo?! Ta nowość trafi na szczyt?!
  6. Mega Hit Lata 2024?! Justyna Lubas i Bayera z Nowym Utworem „Przysięga” – Posłuchaj Fragmentu!
  7. Cristo Dance zachwyca nowym hitem "Miłość"! Letnia premiera, którą musisz usłyszeć!
  8. Sławomir i Zenon Martyniuk w Teledysku 'Tańcz'! TO hit lata?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie