Reklama


Reklama

Sławomir Świerzyński skradł całe show?! Prawdziwe klasyki disco polo w TVP!

2020-07-08T13:48:00+02:00 Sławomir Świerzyński skradł całe show?! Prawdziwe klasyki disco polo w TVP! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/slawomir-swierzynski-skradl-cale-show-prawdziwe-klasyki-disco-polo-w-tvp-1593986362.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/bayerfull
Reklama


Życie gwiazd

Zespół-legenda przeniósł publiczność w Ostródzie we wspaniałą podróż w czasie!

Reklama

Wesele bez disco polo? To niemożliwe! Każdy z nas z pewnością był na kilku, a może nawet kilkudziesięciu takich imprezach i wie, że to, co charakteryzuje te imprezy, to właśnie muzyka taneczna. Bez jakich utworów nie wyobrażacie sobie wesel? Znamy odpowiedź na to pytanie!

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Wakacyjna Trasa Dwójki to cykl koncertów emitowanych na kanale 2 Telewizji Polskiej. Podczas koncertów nie może zabraknąć także zespołów disco polo, które znakomicie rozumieją się z publicznością i powodują, że koncerty zyskują unikalny charakter. 

Podczas koncertu w Ostródzie (jakby nie było, stolicy disco polo w Polsce) na scenie można było usłyszeć zespół, który w świecie disco polo jest od ponad 30 lat - mowa o formacji Bayer Full. Odpowiadając na pytanie dotyczące weselnych hitów, mowa oczywiście o utworach takich jak "Hej sokoły" czy "Żono moja".

Jeśli dawno nie byliście na imprezie, macie okazję usłyszeć i zobaczyć wykonania zaprezentowane przez zespół Sławomira Świerzyńskiego na koncercie w Ostródzie - te dwa utwory poruszyły zgromadzoną na miejscu publiczność. 

Zobacz również: Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość grupy disco polo staje się hitem sieci! Internauci zachwyceni komentują video!
  2. Popularne małżeństwo disco polo błaga o wsparcie dla dziecka! Ten lek to dla niego ostatnia nadzieja!
  3. Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.