Reklama
Polecamy


Reklama

Sławomir Świerzyński skradł całe show?! Prawdziwe klasyki disco polo w TVP!

2020-07-08T13:48:00+02:00 Sławomir Świerzyński skradł całe show?! Prawdziwe klasyki disco polo w TVP! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/slawomir-swierzynski-skradl-cale-show-prawdziwe-klasyki-disco-polo-w-tvp-1593986362.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/bayerfull
Reklama


Życie gwiazd

Zespół-legenda przeniósł publiczność w Ostródzie we wspaniałą podróż w czasie!

Reklama

Wesele bez disco polo? To niemożliwe! Każdy z nas z pewnością był na kilku, a może nawet kilkudziesięciu takich imprezach i wie, że to, co charakteryzuje te imprezy, to właśnie muzyka taneczna. Bez jakich utworów nie wyobrażacie sobie wesel? Znamy odpowiedź na to pytanie!

Zobacz również: HOT! Popularna gwiazda disco polo w objęciach dwóch półnagich mężczyzn! Szokująca fotografia!

Wakacyjna Trasa Dwójki to cykl koncertów emitowanych na kanale 2 Telewizji Polskiej. Podczas koncertów nie może zabraknąć także zespołów disco polo, które znakomicie rozumieją się z publicznością i powodują, że koncerty zyskują unikalny charakter. 

Podczas koncertu w Ostródzie (jakby nie było, stolicy disco polo w Polsce) na scenie można było usłyszeć zespół, który w świecie disco polo jest od ponad 30 lat - mowa o formacji Bayer Full. Odpowiadając na pytanie dotyczące weselnych hitów, mowa oczywiście o utworach takich jak "Hej sokoły" czy "Żono moja".

Jeśli dawno nie byliście na imprezie, macie okazję usłyszeć i zobaczyć wykonania zaprezentowane przez zespół Sławomira Świerzyńskiego na koncercie w Ostródzie - te dwa utwory poruszyły zgromadzoną na miejscu publiczność. 

Zobacz również: Już wiemy kto wystąpi na największym weselu w Polsce. Disco polo też tam będzie! (Festiwal Weselnych Przebojów.)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pracuje już nad nowym utworem. Będzie lepszy od debiutu "Nosiłem Kwiaty Ci"?!
  2. Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!
  3. Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.