2020-10-02T13:30:00+02:00 Sławomir Świerzyński Bayer Full o smutku i ranach, który leczy czas! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/bayer-full-na-ustach-wszystkich-to-wszystko-zwiazku-goracym-materialem-1601628397.jpg

Sławomir Świerzyński Bayer Full o smutku i ranach, który leczy czas!

Redakcja , 02 Październik 2020  13:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Sławomir Świerzyński Bayer Full o smutku i ranach, który leczy czas!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Aby nakręcić klip, zespół wybrał się aż do słonecznej Chorwacji, co było strzałem w dziesiątkę

Reklama

Artyści disco polo, którzy na rynku muzycznym działają od wielu lat, niezaprzeczalnie są wzorem do naśladowania. To wielka sztuka i ogromny talent móc tworzyć przebój za przebojem, trafiając przy tym w zróżnicowane gusta fanów. Ten zespół to prawdziwi mistrzowie!

Zobacz również: Edyta Folwarska zdradza sekret atrakcyjnego wyglądu. Internauci nie mogą się napatrzeć na gwiazdę disco polo!

Bayer Full to zespół doskonale wszystkim znany. Utwory, które w swej karierze stworzyli stały się wielkimi przebojami i dziś nie wyobrażamy sobie nie usłyszeć chociażby utworów „Majteczki w kropeczki”, „Blondyneczka” czy „Wszyscy Polacy” na koncertach czy imprezach tanecznych. Pomimo tak wielkiej sławy, grupa nie spoczęła na laurach i przygotowała kolejny, świetny utwór, jakiego o tej porze roku bardzo było nam trzeba!

„Wierzę w anioły” to utwór mówiący o smutku, który szybko minie, bo czas wyleczy wszystkie rany.  Melodia utworu jest pełna słońca i wakacyjnych akcentów, które o tej porze roku są jak lek na chorobę. Aby nakręcić klip, zespół wybrał się aż do słonecznej Chorwacji, co było strzałem w dziesiątkę.  Chociaż za oknem szaro, zimno i mokro, to uwierzcie nam na słowo, oglądając najnowszy klip Bayer Full złapiecie trochę słońca!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przekonać się na własne oczy i uszy, to utwór znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  2. 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!
  3. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
  4. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  5. Cudowne zdjęcia znanej wokalistki disco polo robią furorę w sieci! Internauci nie szczędzą komentarzy
  6. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  7. Marcin Miller – Boys pozazdrościł Sławomirowi wielkiego hitu?! Wokalista zaśpiewał 'Miłość w Zakopanem' po swojemu! Jak wyszło?!
  8. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami