Reklama


Reklama

Sławomir Świerzyński Bayer Full o smutku i ranach, który leczy czas!

2020-10-02T13:30:00+02:00 Sławomir Świerzyński Bayer Full o smutku i ranach, który leczy czas! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/bayer-full-na-ustach-wszystkich-to-wszystko-zwiazku-goracym-materialem-1601628397.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Aby nakręcić klip, zespół wybrał się aż do słonecznej Chorwacji, co było strzałem w dziesiątkę

Reklama

Artyści disco polo, którzy na rynku muzycznym działają od wielu lat, niezaprzeczalnie są wzorem do naśladowania. To wielka sztuka i ogromny talent móc tworzyć przebój za przebojem, trafiając przy tym w zróżnicowane gusta fanów. Ten zespół to prawdziwi mistrzowie!

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

Bayer Full to zespół doskonale wszystkim znany. Utwory, które w swej karierze stworzyli stały się wielkimi przebojami i dziś nie wyobrażamy sobie nie usłyszeć chociażby utworów „Majteczki w kropeczki”, „Blondyneczka” czy „Wszyscy Polacy” na koncertach czy imprezach tanecznych. Pomimo tak wielkiej sławy, grupa nie spoczęła na laurach i przygotowała kolejny, świetny utwór, jakiego o tej porze roku bardzo było nam trzeba!

„Wierzę w anioły” to utwór mówiący o smutku, który szybko minie, bo czas wyleczy wszystkie rany.  Melodia utworu jest pełna słońca i wakacyjnych akcentów, które o tej porze roku są jak lek na chorobę. Aby nakręcić klip, zespół wybrał się aż do słonecznej Chorwacji, co było strzałem w dziesiątkę.  Chociaż za oknem szaro, zimno i mokro, to uwierzcie nam na słowo, oglądając najnowszy klip Bayer Full złapiecie trochę słońca!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przekonać się na własne oczy i uszy, to utwór znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!
  2. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!
  3. Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.