2017-08-23T17:39:00+02:00 Sławek Świerzyński wśród gwiazd TVP1 To był wyjątkowy wieczór – 19 sierpnia Sławek Świerzyński wziął udział w wielkim koncercie charytatywnym „Gwiazdy letniego nieba”. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/08/slawek-swierzynski-wsrod-gwiazd-tvp1-1503503279.jpg Disco-Polo.info

Sławek Świerzyński wśród gwiazd TVP1


Autor: Goliat, 23 Sierpień 2017  17:39
Źródło zdjęć: materiał prasowy

To był wyjątkowy wieczór – 19 sierpnia Sławek Świerzyński wziął udział w wielkim koncercie charytatywnym „Gwiazdy letniego nieba”.

Sławek Świerzyński wśród gwiazd TVP1
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Marcin Miller Boys na Festiwalu Weselnych Przebojów 2025 w wyjątkowym neonowym garniturze
  2. Playboys szokują klipem do „Nie będę błagał”! Emocje, luksus i łzy wśród tropikalnych widoków
  3. Dawid i Joanna Narożni zaskoczyli wszystkich – ich plan na nowy dom mówi o nich wszystko
Reklama

To był wyjątkowy wieczór – 19 sierpnia Sławek Świerzyński wziął udział w wielkim koncercie charytatywnym „Gwiazdy letniego nieba” na rzecz osób, które ucierpiały w sierpniowych wichurach.

Koncert odbył się w kieleckim amfiteatrze „Kadzielnia”, położonym wśród malowniczych kamieniołomów. Lider Bayer Full wystąpił obok takich gwiazd jak Urszula, Natalia Kukulska, Lombard, Feel, Kasia Pomowska, czy Kasia Cerekwicka. Sławek Świerzyński na scenie wystąpił z dziewczynami z grupy tanecznej Maraquja, od których część męska nie mogła oderwać wzroku. Co ciekawe, on jako jedyny artysta występujący na scenie pamiętał, by wspomnieć o możliwości wysyłania SMSów wspomagających poszkodowanych.

Jak można było się spodziewać lider Bayer Full porwał do zabawy całą publiczność zgromadzoną w amfiteatrze. Uczestnicy doskonale bawili się przy takich przebojach, jak „Moja muzyka”, „Blondyneczka” i „Wszyscy Polacy” – wszystkie w nowych wersjach aranżacyjnych. Teksty piosenek publiczność znała w takim stopniu, jak innych wykonawców. Nie zabrakło także poza antenowych bisów!

Wiele osób zastanawiało się gdzie podziała się reszta zespołu. Okazuje się, że w tym samym czasie grali oni koncert bez Sławka Świerzyńskiego w miejscowości Lubicz koło Torunia. – Koncertu w żaden sposób nie dało się przełożyć, więc uzgodniliśmy z organizatorami, że zespół Bayer Full przyjedzie do Lubicza w tym składzie, a ja wezmę udział w koncercie charytatywnym na rzecz poszkodowanych w wichurze – mówi naszej redakcji Sławek Świerzyński.

TVP1, jak i władze Kielc, podkreślają iż mają w planach organizować cykliczny festiwal, na którym będą pojawiać się też artyści disco polo.

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 23 Sierpień 2017  17:39

Polecamy

Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Skolim „Co w Tobie jest?” z rekordem popularności – ballada bije kolejne miliony odsłon
  2. Playboys prezentują „Nie będę błagał” – nowość disco polo z latynoskim klimatem i emocjonalnym tekstem
  3. Topky z nowością „Straciliśmy kontrolę”. Mocna premiera! Zostawią konkurencję w tyle?
  4. Premiera Agness Stelmach zachwyca letnią nowością – „Lato w nas”
  5. Dawid Narożny i jego żona przerwali milczenie. Mocne słowa o miłości i prawdziwym związku
  6. „PTY” Konstantego Drążka to coś więcej niż hit TikToka – tego teledysku długo nie zapomnisz
  7. HELLFIELD i Skolim znów razem. „Koleżanka” może stać się najgorętszym hitem lata 2025
  8. Dożynki i Niedziela Sannicka 2025 w Sannikach
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły